Bana karşı ilgi duyan yakın davranan bayan arkadaşlarım var. Onları öpmek için nasıl davranmalıyım.

Onları arzulamama rağmen öpmek için harekete geçemiyorum. Bir kısmı mesai (iş) arkadaşlarım. Onların da bana karşı boş olmadığını belki beni arzuladıklarını sanıyorum. Yanlış anlaşılır ve dedikodu yaparlar diye endişe ederek teklifte bulunamıyorum. siz olsanız nasıl davranırdınız?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Grup olarak mı hoşlanıyorlar senden olay nedir?

0|0
    0|0
    • yok tek tek. Sen de mi katılmak istersin :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Konuş direk sonra girişirsin :D

0|0
    0|0
    • Ben çekiniyorum daha çok. acaba birisi anlatır mı konuştuklarımızı veya aralarında konuşurlar mı, hakkımda beni çekiştirip kötü düşünürler mi itibarım zor duruma düşer mi veya terslerler mi hep bu endişedeyim.

• Parti kur.yeni paket işini gorur mü?

0|0
    0|0
    • sen de yanımda olacaksan neden olmasın :)

Erkekler Ne Diyor 6

• sana yakın davranıyorlarsa hoşlanıyorlardır açıl direk

0|0
    0|0
    • Bakışlarındaki sıcaklığı görmeme rağmen. Nasıl ve ne amaçla baktıklarını çözemiyorum.Arkadaşça mı dostçamı yoksa fıtratları gereği mi bunu bilemiyorum. Onların beni arzulayıp arzulamadıklarını nasıl anlarım?

• Onlar derken çoğul oluyor..

hepsini birden öpmeye kalkma, birey birey olaya gir derim :)

0|0
    0|0
    • yani bu şekilde olan tek kişi değil demek istedim anla yani.

• sen asıl soruma cevap ver.

• Tamam abi , hemen... :)

Sen önce "öpülecekler" listesini tek kişiye indir.. Sonra da duygusal alışveriş anlamında olaya gir..

Libidonu değil mantığını dinle.. Birbirinizle anlaşırsanız süreç zaten olması gereken yere gidecektir..

Oldu?

• Dİrek öpersen tabi ki yanlış anlayıp heryere çekebilirler.En çok hoşlandığın bir tanesine açıl konuşmayı dene.Eğer sana karşı boş değilse zaten karşılık verir.Dışarda başbaşa buluşma teklif edebilirsin.

0|0
    0|0
    • Bakışlarındaki sıcaklığı görmeme rağmen. Nasıl ve ne amaçla baktıklarını çözemiyorum.Arkadaşça mı dostçamı yoksa fıtratları gereği mi bunu bilemiyorum. Onların beni arzulayıp arzulamadıklarını nasıl anlarım?

• Ben çekiniyorum daha çok. acaba birisi anlatır mı konuştuklarımızı veya aralarında konuşurlar mı, hakkımda beni çekiştirip kötü düşünürler mi itibarım zor duruma düşer mi hep bu endişedeyim.

• Reddedilmeye alışman lazım.İlla ki seni çekiştirir dalga da geçebilirler.Eğer pişkin olur üste çıkarsan senin yararına ama utandığını belli edersen senin için kötü olabilir.Reddedilmeme ihtimalini de düşün :)

• kafa göz dal bence:D

0|0
    0|0
  • Bence onu romantik bir yere gotur konuyu sevismeye getir hic çekenmeden yapis dudaklarina emin ol devamida cook guzel bir sekilde gelir

0|0
    0|0
    • Bunu nasıl söylemeliyim sence? Nasıl bir davette bulunayım? Neden diye sorarlarsa ne diyeyim?

• öpmenin benim bilmediğim bir anlamı mı var ya.

0|0
    0|0
    • öpmek derken daha da ileri bişeyler yapmak tabiki. ama onu bile başaramıyorum. Bakışlarındaki sıcaklığı görmeme rağmen. Nasıl baktıklarını çözemiyorum.Arkadaşça mı dostçamı

Yükleniyor...