Vücut geliştirmek istiyorum. Lil Wayne gibi bir vücuda sahip olabilir miyim?

vucud tipim ektomorf acaba ugrassam lil wayne gibi vucud yapabilirmiyim bide protein tozunun zararlari nedir

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Protein tozu kullanma, bıraktığın zaman yağ bağlıyor vücudunda bazı bölgeler, ve riskli bir ameliyata girmek zorunda kalıyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• protein tozunu kilo almak için kullanıcaksan hiç gereği yok hergün bir 1 tavuk gögsü ye pilavlı tabiki daha sağlıklı beslenmiş olursun emin ol, ama kullandığın gibi de abartı bir şekilde zararı yok ben 1-2 ay boyunca kullandım zararı gözle görülür değildi.

0|0
    0|0
  • Ektomorf ne bilmiyorum ama protein tozu'nun zararı olmaz tabi adı üstünde PROTEİN peynir felan sana zararlımı değil oyüzden sorun yok ;)

0|0
    0|0
  • kardeş bende dövüş sporlarıyla ugraşıyom hocam tavsiye ediyo mega mass diye bişey dedi kullanmadım ama kullanırsan söyle zararı yok diyo hoca hormon takviyesi degilmiş sonradan bırakırsan kaslar gevşemez miş

0|0
    0|0
  • vucut geliştirme sporu yapmaman için herhangi bir engel göremiyorum.Protein tozunun hiçbir zararı yoktur.Aksine pek çok faydası vardır.Faydaları için google amcayı kullan

0|0
    0|0
Yükleniyor...