Kapat

İşin içinden çıkamıyorum bir bakın lutfen..................

Sevdiğim kızın arkasından 3 yıl koştuktan sonra sonunda sevgili olduk ben ona sürekli guzel sözler-iltifatlar-cicekler -şiirler yazıyodum bir zaman sonra bir tane şiir kitabı aldım içine ona sevgimi anlatan notlarla doldurdum kitabı verdim ertesi gün beni terk etti.. Ayrıldıktan 1 ay sonra yılbaşı gecesi bana mesaj attı konustuk konusmamızdan 1 hafta sonra kanser oldum benle surekli konusuyodu hatta arkadaslarımdan öğrendim ben hasta olduktan sonra yuzu gulmez olmus en sonunda bana aynen söyle bir mesaj atti '' sanki yandaki sınıfta hala sen varsın sınıfından iceri bakamıyorum korkuyorum cunku artık sen yoksun '' dedi ve okulunu degistirdi beni telefonla aradı ve dediki '' okulumu degistirdim... kızdınmı ? ''. Bunlar olurken kardesinin telefonunu alıp benle hep mesajlasti iyilestim ama biz mesajlasmaya devam ettik simdi ygs icin telefonları bıraktık Biliyorum cok uzun oldu ama yardım edin bu kız beni seviyomu ? İşin içinden cıkamıyorum...

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• lan sevmese bunları yapar mı (bu arada geçmiş olsun kardeşim)

0|1
    0|0
    • saol kardesim

Bunları dusunursem evet seviyo ama neden ilk basta ayrıldı sorun bu

• ya o konuya takılıp kalman seni hem yorar hem de şuan da olduğu gibi çıkılmaz bir hale sokar.

ilk önce o kızın seni sevdiğini biliyorsun ki bence git konuş derim.Eğer çıkarsanız da bu sorun kendi içinde hale devam ediyorsa bu sefer sevdiğine sorarsın.Ama şimdi bunu düşünmek sana bir şey katmaz aksine olacak şeyleri de (kusura bakma) boka dönüştürmekten başka bir işe yaramaz

• Haklısın kardesim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Seviyor sanırım.

Bu arada çok geçmiş olsun, atlatman çok iyi.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun önceliklee ^_^

Seninle bu kadar ilgilendiğine göre seviyordur.

0|0
    0|0
    • İnşallah öyledir ben onu öyle çok seviyorumki... Sevdigini varsayarsak neden ayrıldı benden ?

• Kesinlikle seviyor .

0|0
    0|0
    • İnşallah öyledir ben onu öyle çok seviyorumki... Sevdigini varsayarsak neden ayrıldı benden ?

• Yada şu an konuşuyorsan sor nedenini :) amin

• YGS nedeniyle iletişimimiz kesildi ben kanser oldugum icin 1 yıl kalmıs sayılıyorum o sınava gircegi icin telefonu bıraktı.

Erkekler Ne Diyor 2

• Amk gözlerim doldu lan seviyo olum o kız seni bir görsün % 100 sarılıp ağlar

0|0
    0|0
  • seviyor arkadaşım rabbimde acil şifa versın

0|0
    0|0
Yükleniyor...