Adam öldürseniz nasıl ortadan kaldırırdınız?

diyelimki birini öldürdünüz ne yapardınız gömermiydiniz bırakıp kaçarmıydınız yoksa denizemi atardınız ya da başka ne yapardınız

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• Denize atmam cesedi bulurlar kıyaya filan vurur..benzin döküp yakmak en iyi yöntem

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• en basiti asite atmak deliller ortadan kalkıyor.. sonrada bir duş geriye kalan eşyalarda bir ateşte bitti gitti tüm deliller :D

0|1
    0|0
  • Issıs.bir yere.götürür kuyu acar atarım orayq üstünüede beton dökerim onun üstünede toprak hadi bulsunlar.bakalım bsbdmfmglg

0|2
    0|0
  • köpekbalıklarına yedirirdim..kemiklerini bile yiyip yokediyorlar..

0|0
    0|0
  • nerede öldürdüğüme bağlı

denize atma olasılığım yüksek

oldu ki evde öldürdüm banyoda küçük parçalara

ayırır asitte batırır eritirdim

0|1
    0|0
    • biraz manyaksın galiba :)

• napim öldürmeyim mi?

• En iyisi gömmek. Ama 2 metre falan açman lazım kuyuyu, tek başına zor olur.

• yakarım.

0|1
    0|0
  • yakardım sanırım :D

0|1
    0|0
  • Yakar yok ederdim sanırım iz bırakmamak mühim

0|1
    0|0
  • kıyma makınesınde ceksek oma mı

0|0
    0|0
  • Yok etmem. Birini de öldürmem zaten. Öldürdüysem ya bana ya aileme ya da herhangi birini öldürmek üzere olan birini veya tecavüzcüyü öldürürüm. Saklamamda. Bildiğim kadarıyla savunma amaçlı öldürmek suç değil ama cezası neyse de çekerim. Saklamam.

0|0
    0|0
  • direk vururdum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hakkaride belden yukarısına roket yemiş şehit kardeşimin naaşını toplayanlardan biri bendim..En ufak uzuv parçacığı bile bulunacak emri aldık..Annesi babası için tesellidir geride kalanlarına hatıradır dedi komutan..

Şehit kardeşimin paramparça olmuş bedenini gördükten sonra en azılı düşmanımın bile geride kalanları adına cesedine zarar verilmemesi kanısındayım..

1|1
    0|0
  • ilk önce öldürdüğüm mekanı temizlerdim iyice, hiç dikkat çekmeden parçalara ayırırdım cesedi, sonra köydeki annanemin bağına gömmeye sonra toprağa da bol bol asit dökecen ki ceset erisin

0|1
    0|0
  • Denize atınca bir şekilde ceseti ortaya çıkar, yakarsam yine iz bırakırım. En temizi arabanın bagajına atarım, çok güvendiğim, tırsmayacak 2 arkadaşımı daha bulurum, gece vakti ormanlık bir alanda 2 metrelik bir çukur açıp içine atıp gömeriz.

Böylede rahmetli cinayet soruşturmasıyla değil, "kayıp" olarak aranır.

0|0
    0|0
  • kaçarım heralde dokunamam tırsarım

0|1
    0|0
  • 20 30 parçaya ayırır derin dondurucuya koyarım. Her bir parçasını farklı günlerde farklı yerlere atarım. Deniz olur, bir yere gömmek olur. Ne olursa artık

0|0
    0|0
  • yakar sorada onu çuvala koyup suya atardım kimsenin ruhu duymaz :))

0|1
    0|0
  • İzlediğim filmlere göre. Hemen birini aramalıyım o halleder :))

0|1
    0|0
  • Yakar, külünü havaya savururdum...

0|1
    0|0
  • denizden bir süre sonra karaya vurma ihtimalini göze alamam en tehlikeli ıssız yıllar boyunca girilmicek bir ormanın ortalarını bulurum bütün önlemleri alıp gider derin bir çukur kazıp gömer üstünede çalı ağaç ne varsa kapatır dikerim normal hiçbişey olmamış görüntüsü yaparım bütün kıyafetleri üst üste giymeden defalarca yıkar hamama giderim ki bütün izler çıksın ve öldürcek olsam en yakın kameralara mobese kameraları falan filan baya uzak anlaşılamicak bir yerde yaparım

0|0
    0|0
  • parçalayıp denize atardım.

Dexter dan öğrendim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...