Ergen erkeklerle olgun erkekler arasındaki farklar nelerdir ?

olgundan kastım üniversiteli yani öyle 30-40 yaş arası grubu kas etmiyorum. olgunluk yaşta değildir diye kafa yapmayın akşam akşam felsefleriniz hiç çekilmiyor. genelleme yapmıyorum genel olarak soruyorum.

ergen bir erkek ile olgun erkek arasında ki farklar nelerdir ?

lisedeyken nasıldınız şimdi nasılsınız ?

liseli erkek ile üniversiteli erkek arasında nasıl bir fark vardır ?

hepsi aynı kapıya çıkıyor arkadaşlar istediğiniz soru şeklini istediğin cevap ile verebilirsiniz. şimdiden mantıklı cevap verenlere teşekkürler

not: liseli erkek ile olgun erkek arası farkı soruyorum fakat kızlara bakış açınız onlara yaklaşımınız görüşünüz açısından soruyorum

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• -Ergen bugün ne yapsam diye düşünür, Olgun yarına ne katsam diye düşünür

-Ergen hazırcıdır, Olgun üretkendir

-Ergen üşengeçtir, Olgun çalışkandır

-Ergen egoları ile yaşar. Olgun bilgileri ile yaşamını sürdürür

-Ergen kolu kanasa kıyametleri koparıp isyanlara girer, olgun o kanayan yeri yarabandı ile sarmasını bilir.

-Ergen sabırsızdır, anında olmazsa pislikleşir, Olgun sabırlıdır, o kendine güvenir.

-Ergen işin en kolayına kaçar, Olgun bütün mücadelesini ortaya koyar, açık bırakmamaya çalışır.

-Ergen basitliği modernleştirir, Olgun modernliği yontar.

-Ergen sex derdindedir, Olgun gelecek derdinde

-Ergen hayaller ile yaşar, Olgun hayallere ulaşmaya çalışarak azmiyle yaşar.

Dağlar kadar fark var

cut.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yalnızlık taraftarıyım ya da yalnızlığı çok ciddi fırsat olarak görenlerdenim şu ana kadar hiç kimseyle işim olmadı ne şımarıktım nede artist kendimi geliştirmeye çalışıp planlarım dahilinde ilerliyorum öyleydim halada öyleyim

0|0
    0|0
  • ergin erkek herseye saldırır olgun erkek seçicidir...

0|0
    0|0
  • sevişme kaabiliyeti olarak epey fark var.

0|0
    0|0
  • ergen sabırsızdır, olgun beklemeyi bilir...

0|0
    0|0
  • 50 yaşında olup ergen gibi davranan adamlar var

0|0
    0|1
    • pfff !

• sende olgun olsaydın pff diye cevap vermez nazik olurdun onu denedim ama malesef :)

• nasip

Kızlar Ne Diyor 2

• Ergen erkek daha cok ani yasamakla mesgul ve ilersini,cevresini,kendisinin nasil bir durumda bulunmus oldugunu henüz cözememis,sinirini kesfetmemis,ne isteyip istemedigini bilmeyen birisi.

Daha cok kendisini aramakta,karekteri yerlesmemis,arayis icersinde birisidir.

Olgun erkegin ise karekteri yerlesmis,ne isteyip istemediginin farkindadir ve bazi seyleri eskisine nazaran daha iyi anlamakta ve ergenlikte yapmis oldugu hatalar ile az cok büyümüs ve ders almis olan birisidir.Adim atarken,sirf adimi degil,ilersini de düsünür ve bulundugu durumu tartar ve sinirini cekmesini bilir.

0|0
    0|0
  • akıl yaşta değil başta diyorum...

0|1
    0|0
Yükleniyor...