Sıradan bir arkadaş merak edilir mi?

diyelim ki birisi çağrı attı hemen ona geri döner misiniz merak edip yoksa umursamaz mısınız? bir arkadaşıma çağrı atmıştım hoş her çağrı atışımda merak ve endişe ile arıyor bişe mi oldu merak ettim diye acaba beni seviyor olabilir mi?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• kaçıncı sıradan bir arkadas

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• samımı oldugum arkasdalarım aradımı sanıye sasmaz hemen ararım..gereksız ıse gormedım duymadım unuttum derım gecerım..sende durumunu buna göre ozetle cvb sende

0|0
    0|0
  • ben merak ederim hemen ararım ve bu ondan hoşlandığım anlamına gelmez ama değer verdiğim anlamına gelir aramı iyi tutmak istiyor olurum

0|0
    0|0
  • bu arkadaşınla yüz yüze ne sıklıkta geliyorsun ?

0|0
    0|0
    • patronum yani eski patronum duygusal yaklaşmamız oldu ama 2 senedir ayrı şehirlerdeyiz

• 6 senedir tanışıyoruz 2 sene öncesine kadar irtibatı kemseye çalıştım ısrarla beni bırakmadı 2 senedirde buluşuyoruz tatile gidiyoruzz

• bak tatile gidiyoruz diyosun sonuçta bütün sene çalışıp afasını dinlemek için kaçtığı tatilde yanında seni istiyo demek ki seninle geçen zamanı değerli buluyo bence sen bişeyleri belli et gerisini o getirir :)

• olabilir. ben çağrı değil mesaj atıyorum siklemiyor bile. çok üzülüyorum uyuz kız işte!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...