Bugün kendimi çok dışlanmış gibi hissettim arkadaşlar .... :/

iyi akşamlar öncelikle.. bugün sınıfca 15-20 kişi yemek yemeye gittik okulda ilk haftamız daha yeni yeni tanışıyoruz falan sonra yemek yerken kendimi çok dışlanmış hissettim yani muhabbetim iyidir esasen ama yemekte çok dışarda kaldım kendimi kötü hissettim biraz sonra başka bir mekana gidelim dediler istemeden de olsa ben de gideyim yabani gibi durmayım dedim ama içilecek mekanmış orası da ben sigara kullanmayan alkolü görmemiş birisiyim çok rahatsız oldum kendimi dışarı zor attım ne biliyim yani ben sonuçta bu insanlarla 1 sene boyunca bir arada olacam hep yalnız mı kalıcam kendimi çok kötü hissettim bilmiyorum belki yalnızlık da bu durumlarda iyi olabilir mi siz ne düşünürdünüz ya da ne yapardınız benim yerimde olsaydınız ?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• "Dışlanacağım, ne derler" diye düşüne düşüne birçok insan alkole, sigaraya ve türevlerine başlamış vaziyette. Oysa sohbetinle de orada olabilirsin. Herkes aynı zevklere sahip olmak zorunda değil.

Gereksiz yere kasmışsın kendini. Sprite ını içip, alkol kullanan insanlarla gayet samimi bi' sohbet edebilirdin. Hiçbir şey buna engel değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İlle gittikleri ortam alkollü diye alkol kullanmak durumunda değilsin.

Sohbete eşlik edersin, alkolsüz bir şeyler içersin. Kasma kendini.

1|0
    0|0
  • yaa tlefonla ilgilen,arkilerinle veya varsa sevgilinle konuş,onlarıda davet et,yokssaaa,yapcak bişe yok,onlara alışmak zorudasın

0|0
    0|0
  • Sanki damardan eroin vurdular yanında. Amma abartıyorsunuz

1|0
    0|0
    • Sen de bayağı damara bağlamışsın olayı dhgfhdf

• damarlık bir olay yok ben kendi yaşadığımı söyledim eroin de vuruldu yanımda gördüm merak etme :D

• nasıl bir türsün sen nerede yaşadın şimdiye dek

0|0
    0|0
  • salla kimseyi takma ya değmez hiçbiri

0|0
    0|0
  • başta bende öyleydim zamanla alıştım yanlız olmaya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Olm sen niye boyle yapiyon basimiza asosyalmi olcan

Gitcen kola iccen gerekirse o masada oturcan :-)

0|0
    0|0
Yükleniyor...