Evleneceğiniz kadının geçmişi sizin için ne kadar önemli?

internetten erkeklerle tanısmıs. onların evlerıne gıtmıs. bıseyler yasamıs. bır kadın dusunun evlenır mıydınız?cok masum olmayan bır kadın sevgılısıyle sevsmenın ona normal geldıgı? onsuz yapamadgınızı hıssetsenız napardınız?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlar bazen Çok saf olduklarından bazen de bazı insani değer yargıları farklı olduğundan yani bizim önemsediğimiz şeyleri onları çok önemsemediklerinden, hata yapabilir. Örneğin senin için bekaret çok önemlidir ama o kız için değildir ve o nasıl istiyorsa öyle yaşar . İnternetten bulur sakınca görmez ilişkiye girer vs. ya da çok safdır, inanır, karşındakini kendi gibi görür. her defasında mı? evet, her defasında karşısındakine güvenebilir. yanlış yapabilir. zaafları vardır. ya da çok kontrollüdür nereye girersem gireyim kendimi koruyabilirim diye düşünür kendine zarar getirtmemiştir. Benim tavsiyem ; şunlara bak; Sen bu kızı yanlışdan döndürebilir misin? oturup onunla şu yanlış böyle yapma dediğinde seni dinler mi? Sana sadık kalabilir mi? Sana dürüst davranır mı? Bu üçünü sağlıyorsa bir kız, kerhaneden de çıksa farketmez bana göre temiz kızdır o. Ben böyle düşünüyorum. çünkü sizin o bekaret dediğiniz saflık dediğiniz şeye sahip olup da evlendikten sonra kocasını aldatan çok kadın var. lütfen size zarar veren tabularınızı yıkıp, gerçek değerleri görün.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• o kadınla sadakatli hakiki bir evlilik sürmez

0|0
    0|0
  • şuan için kızların hiçbiri masum değil..internetin ağ gibi ördüğü bu ülkede kimse lekesiz kalmaz

0|1
    0|0
    • doğru söze ne hacet :)

• masumlarıda var ınan ondan oncekı kız arkdsm ınanlmz masumdu ben boku yemsm yua

• elbette benimde arkadaşlarım çok temiz ..ama çevremde bazı kızları gördükçe artık midem bulanıyor bak düşün kızın biri 10 kişiyle birden çıkıyor ..bana çok ters

• Sizin geçmişinizde neler var bak bu da önemli.Kendi her türlü haltı yiyip bakire isteyen adamlar var .

1|0
    0|0
  • Bu zamana kadar rahat duramadıysa ve onu yaptıysa, evlenince şüphe söz konusu olabilir.

0|0
    0|0
  • Geçmişi Allah bile örtüyorsa kimse açmasın.

0|0
    0|0
  • önemsızzzzzzzz

0|0
    0|0
  • erkek olsam evlenmezdım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bu senin kabul etmenle ilgili. ancak ileride ne olacağından nasıl emin olacaksın. eğer eminsen sadakat konusunda sorun yok. ayrıca sen ne kadar masumsun. bence bu da diğer bir soru.

0|0
    0|0
    • eyw saolsn tecrbelı bırısın. su an evlmsn bırını sevp sevmedgnı sorguladnmı hıc

• hayır evli değilim. ama hiç sorgulamadım. ama sorgulayacak olsam benden önceki hayatın ile ilgili benimle dürüst olarak paylaşmışsa değerlendirmemi o şekilde de yapardım. bakire kızlar hiç kimseyle beraber olmuyorlar mı. kadın ve erkeğin olduğu hatta erkekle erkeğin veya kadınla kadının olduğu yerlerde bile cinsellik olabiliyorsa bu doğla ilişkileri belli orandan daha ötede sorgulayamazsın. sana uymazsa boşverirsin. ya da alır kızı karşına konuşur ve bundan sonrası için istediklerini söylersin.

• bu sonuçta senin iç dengelerinle alakalı birşey. bence kendi içindeki bazı şeyleri tamamen yenmeden hiç bir şeyi ciddiye götürme. şimdi umursadığın ama unutmaya çalıştığın ve tamamen çözemediğin ufak pürüzler ileride senin ilişkini olumsuz etkileyebilir. o yüzden vereceğin kararın sadece seni değil. onu da ilgilendirdiğini asla unutma

• geçmişiyle ilgilenmem ama her naneyi yiyip bana kutsal bakire ayaklarıyla geliyorsada bir dakika düşünmem kapının önüne korum

0|0
    0|0
Yükleniyor...