Hiç bir kadının avuç içini öptünüz mü?

1-2 ay kadar önce bir kızla tanıştım ve 1-2 hafta konuştuktan sonra onunla buluştum.herşey güzel geçti istesem öpüşebilirdik ne bileyim çok çok yakın olabilirdik ikimizde rahat insanlardık o konularda fakat eve dönmeme az bir vakit kala eski bir evin önüne oturduk.basamaklar vardı kız en üste oturdu bende en aşşağıya oturup resmen diz çöktüm önünde ve ne bileyim o kadar güzel bakıyordu gözlerimin içine ellerini tutuyordum birden avuçlarının içini öptüm öyle bir his vardı içimde böyle birşey yaşayan oldu mu aşk mıydı acaba artık görüşmüyoruz fakat sevişmekten bin kat daha fazla haz aldım o durumdan.

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Avuç içi öpmenin bir söz vermek ve sadakatli olmak anlamlarına geldiğini biliyormuydun ?

0|1
    0|0
  • oyyysss gidiklanir

0|1
    0|0
  • hayranlık duymuşsun ona görüşmüyorsanız yazık olmuş

0|1
    0|0
    • yok 2-3 haftada hızlıca yaşanan birşeydi az önce fotoğrafını gördüm bir arkadaşıyla aklıma geldi size sorayım dedim :)

• sevmiştin ama dimiii

• bazı anlar yaşayan için çok anlamlıdır.Yaşayan sensin aşk mıydı bilemeyiz.Ama o anın büyüsünden etkilenmiş olabilirsin.

0|1
    0|0
    • sanırım öyle haklısın güzel bir histi ve hayatımda ilk defa yaptım öyle birşey.

• masum güzel bişi gerçek aşk gibi bişi yaşamışsın görüşün bence :)

0|1
    0|0
    • aşk mı değil miydi bu bunun cevabını arıyorum :)

• öyle bir imkan yok kendisi başka şehirde ve sanırım erkek arkadaşı var artık :) bende işe güve verdim kendimi :))

• hersey sevismek degildir boyle cocuksu duumlar da daha fazla vere biler

0|1
    0|0
  • baştan çıkarıcı,çok etkileyici bir hareket bence

bir bayan olarak

0|1
    0|0
    • öyle bir amaçla yapmadım fakat sadece mutluydum yani dondurmayla ilk defa tanışan çocuk gibi düşün :)

• bende o amaçla söylemedim yani

masum olarak bir kadını etkiler bu hareket demek istedim ;)

• ben kımseyı opmedım

0|1
    0|0
  • öpen çok oldu saçma geldi küçümsemiştim ah gençlik ahhh

0|1
    0|0
    • benim hissettiğim ender duygulardan biriydi bakış açın değişik :)

• Kıyamam sanaaaa , Bence bu saf, güzel bir duygu.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hacım direk piçlik yapıp dalmazsan adam yerine konulmuyorsun genelde

0|1
    0|0
    • her bayanın aşka bakışı farklı kimisi cüzdan , kimisi gerçekten aşk , kimisi cinsellik olarak görüyor bu duyguları sende haklısın bir bakıma dostum.

• Evet öpüyo sevdğim adam

• Bende sen gibiydim yat mak istediği halde ben elini tutmakla yetindim ama sonun da kaybettim böyle le rine istediğini vereceksin aga yoksa ortada kalan sen oluyorsun

0|0
    0|0
  • safça bir aşk...

0|0
    0|0
Yükleniyor...