Elidor ile pantene arasında seçim yapmak zorunda kalsaydınız hangisini seçerdiniz ?

elidor ile pantene arasında seçim yapmak zorunda kalsaydınız hangisini seçerdiniz ?yada sizin kullandığınız şampuanın adını ve memnun olup olmadığınızı ve saçlarınızın durumunu söyler misiniz kızlar ?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• İkisini de seçmem,sıradan şampuanlar saçlarımı dökülmesine neden oluyor.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ay karar veremezdim herhalde intahar ederdim kıız

1|0
    0|0
  • Johanss baby sdsa

0|0
    0|0
  • Off ama yha choq z0r ßi question ßu .s .s

1|0
    0|0
  • dove kullanıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bioxin kullanıyorum da panteni seçerdim.

0|0
    0|0
  • head an sholders :) onları sevmiyorum

1|0
    0|0
  • eskiden elidor kullandım epey. pantene i çok kullandığım söylenemez. ama 2 senedir dove kullanıyorum ve gerçekten harika.

0|0
    0|0
    • dove saçları onarıyor mu gerçekten bak yalan söyleme

• valla şöyle diyeyim mesela benim saçlarım o kadar dökülüyodu ki bir ara tepesi açık kalıyodu azcık. ilaç falan kullandım. o sıralar elidor kullanıyodum. sonradan dedim of olmayacak böyle. beslenmeme dikkat ettim ve dove kullanmaya başladım. o zamanlar yoğun bakım olanı kullanıyodum ama şimdi saç dökülmesi için olanı kullanıyorum. ikiside saçlarımı kremini kullanmasam dahi yumuşacık yapıyo. güzel kokuyo.

• bende ikisi arasında çok kararsızım elidor kullandım yıpranmış saçları gerçkten onarıyor mesela ama kepek yapıyor panteneyi denemek istiyorum ama bende bilmiyorum

1|0
    0|0
    • elidor kullanalım ozaman kız hem çeşidi fazla :D

• Saçların kuruysa kesinlikle elidor derim. Eğer yağlı veya normalse yine elidor derim. çünkü pantenede yağı almıyo elidorda almıyo. ama elidor en azından yumuşatıyo ve bakım yapıyo.

1|0
    0|0
  • None of them... Hiçbirini yani...

0|0
    0|0
  • pantene kullanıyorum yağ terapisini saçım çok kuru memnununm ama basımı ağrıtıyor pantene in yine doğal sentez adlı sampuanı mükemmel birsey

0|0
    0|0
    • profil resimdeki saçlar senin mi saçı güçlendiriyor mu bu pantene doğal sentez argan yağlı şamp.

• bir de kokusu nasıl keskin felan değil dimi ?

• yok canım keskin değil güzel bir kokusu var

• ikisinide secmezdim elseve en ıyısı

0|0
    0|0
  • pantene şampuan elidor saç kremi

1|0
    0|0
  • eLiDoR!

0|0
    0|0
  • kesinlikle pantene

0|0