Beşiktaş 2-0 mağlup oldu yanlış neredeydi? defans kötüydü bence

antalyaspor galip geldi samet aybaba sevindi maç sonu beşiktaş son 2 haftada 6 puan kaybetti

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• tamamen kötü oynadık bunun bir açıklaması yok ama en kısa sürede toparlanacağımızı düşünüyorum.büyük takımlar kolay yıkılmaz ve daha ilk haftalar ne olacağı bilinmez.

1|1
    0|0
    • alakası yok Beşiktaş iyiydi.

• laf atmıyorum soran gizli hanım

• tamamen kötü oynadığımız felan yok, ilk yarı gayet iyiydik, baskılıydık , pozisyonlara girdik, direkten dönen topumuz var, antalya ilk yarının sonlarınana doğru birkere tehlikeli geldi. 2. yarı diarra nın attığı gol tamamen bireysel bir yetenekti, o kadar kişinin arasında çıkıp birde iğne deliğinden geçirircesine vurmasına yapacağımız bişey yoktu sanki adamın içine messi kaçtı o anda, 2. golde kontradan yedik, lig daha uzun maraton bu paun kayıplarını daha gs de yaşayacak, fb de

Erkekler Ne Diyor 9

• biliçin kulubede olmaması takım üzerinde hakimiyetinin olmaması ve futbolcuların kötü performansı yüzünden ama olsun her çıkışın bir inişi her inişin bir çıkışı olur bence yenilsede yensede BEŞİKTaşa olan sevgimiz asla bitmez hep destek tam destek bu takım geleceğin takımı ve seneye ligi domine edecektir

0|1
    0|0
  • 4 maç kazandığında nasıl şampiyon olunmuyorsa 2 maç kaybettiğinde de şampiyonluk gitmiyor

0|1
    0|0
  • Diarra gerçekten koştumu kimse tutamıyor ama defans yine Galatasaray maçındaki hataları tekrarladı. Büyük bir düşüşe geçicek gibi görünüyor beşiktaş üst üst kazandıgı maçlarda bir işe yaramaz 1-2 hafta daha böyle sonuç alırsa.

0|0
    0|0
  • yanlış toptaydı

0|0
    1|0
  • tamamen morel bozukluğu ve beraberinde disiplinden kopma takım ruhu değilde bireysel hareket etmeye başlamak

0|0
    0|0
  • beşıktaş ıyı takım aslında ama oyuncuları morallerı bozuk bence

0|0
    0|0
  • 4 maç kazandı kendini dev aynasında görmenin sonucu...

0|0
    0|1
  • genel olarak isteksiz futbol sorun aramak yanlış hepten sorun

0|0
    0|0
  • geniş özetini izledim yediğimiz goller kontradan yani öyle çok da kötü oynamamışız bazen şanssız gününde olunca yenilebiliyor takımlar. toparlarız bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...