Hakemler neden Galatasaray'ın hakkını yiyor?

Beliki hakemlerden çekeceklerimiz var bu gidişle yazık günah bunca oyuncularımızın emeklerine siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• bu akşamki maçı izlemedim ama meyve veren ağaç taşlanır yine..ne olursa olsun 1-0 almış önemli olan bu..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çünki bir çok hakem Fenerbahçeyi tutuyor ve Galatasarayın ileri gitmesini istemiyor

0|0
    0|0
  • hadlerini aşıyorlar

0|0
    0|0
  • hic deme yaa, kayseri macindada ayni seyler yine.. Fauli vermiorlar bide birtane kirmizi kartlik pozisyon vardi bile, Elmander kalecilen karsi karsiya tek basina toplandi, kayserili arkadan vurdu. Yada durduk yerde Emre Colak faul yapior sozum ona.. Ben zaten biktim bu hakemlerden. Fenerlen Puan farkimiz cok oluor ya ondan ole yapiorlar. Bide acikcasi Lider yada Sampion olmamizi istemior TFF. Sinir bozucu ama gercekten!

0|0
    0|0
    • böyle gönülden Galatasaraylı görmek beni çok mutlu etti. Evet ŞAMPİYONLUK ŞARKISI DÜŞMEYECEK DİLLERDEN. Cuma mersindeyizz.

• Tesekkur ederim :) sende hasta galatasaraylisin biliorum, bizim gibi taraftar eksik olmassin!:))

Cuma gunu mersindeyiz evet.. Kesin yeneriz!

• Herseye ragmen dimdik ayakta Cimbomum ;)

1|1
    0|0
  • Güzel oynamamızı çekemiyorlar.He bide sürekli 3 atmamızı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Akşam Kayseri maçında hakeme çakmak attımda gitmedi olan bana oldu çakmak gitti boş yere.

Galatasaray bu sene gerçekten çok iyi oynuyor ve hakkıyla kazanıyor.Nedense bazı kendini bilmezler hakemlerin Galatasaray lehine karar verdiğini düşünüyorlar.Son Kayserispor maçını izleyen görecektir Galatasaray alehine en az 10-15 faul vermedi hakem sonrada hakemler Galatasaray lehine çok karar veriyor.Bişi derdimde ortam müsait değil..

uA ulAn !

1|0
    0|0
  • stadda çıldırdım. Ağzını burnunu kırmak geldi hakemin. Bu kadar da şerefsizlik olmaz kardeşim kaç maç oldu hala aynı aptal hakemleri bize veriyolar. Ona rağmen kazandık, gerçi bugün yi değildik ama hakeme rağmen kazanmak güzeldi. Hakemi de Ali Koç ayarlıyor artık heralde. :)

1|0
    0|0
    • Herseye ragmen her zaman her yerde Cim-Bom-Bom :)

• Kesin Ali Koctur :))) Aziz icerden Ali Koca para veriordur ki Ali Koc B*ktan bir hakem ayarlasin :P, ama saka gibi gercekten.. 1 tane hakkem varmi maci normal yonetten, hakimizi yemeyen? Her macta Hakem damgasini vurur, Nede olsa.

Ama bu sene Sampionuz!

SAMPIONLUK SARKISI DUSMESIN DILLERIMIZDEN! 1905*

• ya gs liler bırakın artık şu demogoji yi be.. Ulan ne çok zırlıyonuz yok hakem hakkımı yedi yok param az yok oyuncularımı sattılar yok küçukken topumuz

inşaata kaçtı vs vs.. Ne la bu... Sanki herkes sıze çalışıyo.. Yeter la artık.. İki maç iyi oynaynca fatih hoca peygamber gs camıası ümmeti yenilince hakem şöyle saha böyle... Bırakın bu isleri

0|0
    1|0
  • feneVasyon kaVaVlaVı çok taVtışmalı...

0|0
    0|0
  • cimbombomum ne ıstersen ıste benden ıstersen donatalım dort bı yanı bayraklarla

0|0
    0|0
  • Şerefsiz bugun elmanderin pozisyonuna hiç bişey vermedi .

0|0
    0|0
  • elmander kendini attı herkes gördü bence hakemi kandırmadan dolayı kırmızıyı vermeliydi hakem

0|0
    0|0
    • Şaka yapıyorsun bılıyorum, ne elmandere kirmizi karti kayserinin defans oyuncusuna kirmizi kart gostermek lazim aslinda. Yeter artik bu hakemler hiç akilanmicakmi ya yeter artik.

• kardeş sen maçı izlemedin galiba ? arkadaşında dediği gibi defans oyuncusu kırmızı kart görmeliydi elmander topu kaçırmış gidiyor adam çelme takıyor Elmander'e neyin kafasını yaşıyorsun :)

• elmander çelmeden kurtulduktan sonra ayağını yere vurarak kendini attı 2 yakın kameradan da görülüyodu

• hakemler gs düşmanı

0|0
    0|0
  • pehhh vermıyomus pehhh

0|0
    0|0
Yükleniyor...