Kapat

Şu dersanede ne giyineceğini bilmemek..

Off dersanede nasıl giyineceğime karar veremedim spor bir görüntüyle gitsem diyorum küpe takmayayım ya da oje makyaj filan olmasın o zaman da kötü hissediyorum kendimi sizce dersanede küpe filan abartı mı olur:?not:gayet başarılı bir öğrenciyim

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• kot pantolonunun üzerine triko bir tunik giyebilirsin .kısa ve yarı klasikte olabilir bir mont veya ceket giyebilirsin .makyajın sade ve kıyafetlerinle ,tem rengine uygun makyaz tercih etmelisin .küpe ,blezik takabilirsin .çok şık olacağından eminim .

0|0
    0|0
  • Neden dershane ? Kadınd ediğin tuvalete gitse bakımlı olacak arkadaş mekan farkmaz. Nasıl göze hoş geliosan öyle takıl sonra evde kaldım demezsin.

1|0
    0|0
    • ne alaka...

• Şöyle alaka oluyo illaki dershane için giyinme demek istedim. Sana ne yakışıyorsa her yerde giy. Bugün dershaneye gitcem smokin giyim deme diyorum. Kayaf basti ?

• ders dınlemeye mı gıdyorsun kendını göstermeyemı? kıyafetın onemı yok..dıkkat cekmek bosa gıt adam gıbı dersını dınle gel..pıjama ıle gıtsen nıye bunu gıydın demezler emın ol..

1|0
    0|0
  • podyuma gitmıyosn :D dersleri düşün arkadasım . Esofmanla git rrahat rahat dersi dinle :))

1|1
    0|0
  • doğal ol. kafana göre takıl. :)

0|0
    0|1
  • biraz açık giyin öğrenci olduğun belli olsun. küpe takma bence yinede sen bilirsin.

0|0
    0|0
  • Aah ahh... Birşey derdim de şimdi.

0|0
    0|0
  • tişört ve kot altına da spor ayakkabı bu kadar işte :)

0|1
    0|0
  • millet bişeyler öğrenmeye gider bizim kızlar bugün ne giysem le karıştırıyor dersaneyi.

0|0
    0|0
  • sanırım dersanedeki derslerden ziyade kyafet senin için daha önemli o zaman boşa gitme o dersaneye paran yazık o paraya kendine yeni kıyafetler al

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• ben öğrencilerin bu takıntısını anlamıyorum.kusura bakma ama siz oraya bilgi öğrenmeye ve bir hedefe ulaşmak için gidiyorsunuz.bence temiz ve bakımlı olduktan sonra ne giyesen giy hoş durur ama herşey kararında güzel spor kıyafetlede hafif bir makyaj yapılabilir.

kendine iyi bak.sevgilerle...

2|0
    0|0
  • istediğin gibi giyin ya dert etme bu kadar. ojeymiş, takıymış, makyajmış abartı kaçmaz. normalde nasılsan öyle git.

1|0
    0|0
  • küçük küpeler takabilirsin ojede french siyah sür yani güzel olur kot pantolon falan

0|0
    0|0
  • Kot + tshirt veya kışın üstüne bir kazak tamam bence :) küpe de minik bişiler olabilir ama kasma zaten dersane orası yani deli gibi guzel giyinsen nolcek sade en guzeli :)

0|0
    0|0
  • Sade minik bir küpe takabilirsin.Ojede abartısız olsun. Kısa tırnaga french veya acık soft renkli ojeler sürebilirsin.Kırmızı,bordo,mor falan olmasın.

Makyajda aynı sekılde sade bır goz kalemi ile maskara ve nude renkli bir ruj olabilir.

Veya nude bir far + maskara.

0|0
    0|0
Yükleniyor...