Twittera fotoğraf koyduğumda netlik kalmıyor ama baskalarının profil fotosu gayet net

ya gençler twittera profil resmine resmimi koyuyorum kaydediyorum sonra üzerine tıkladığımda bakmak için hem küçük görünüyo fotoğraf hmde böyle nasıl diyim bir kalitesiz bulanık falan görünüor. Ama baskalarının resmine bakıoyorum hem cam gibi net böyle hemde büyük bu neden kaynaklanıyor ? Twitterın fotoğraf kalitesi kötü desek e tek benm ki mi kötü bazılarının net canlı canlı böyle.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Pc den yüklediysen küçük görünür diğerleri telden yükleyebiliyor. Ondan büyük net görğnüyordur

1|0
    0|0
    • Deniyorum o zaman şimdi telden yüklemeyi

• ve oldu teşekkr ederm bu fıkrı verdiğin içi şimdi net ve büyük :)

• Rica ederim ne demek :) sorun değil pc de artık twitter değişti anca telefonla yüklenir.

Erkekler Ne Diyor 4

• nerden cekiyorsun resmi oda var cok buyuk boyutsa biraz ufaltabılır oyle yap dene ya da at resmı bakalım nasıl duruyormus

0|0
    0|0
    • s3 le çekiyorum boyutunu küçültürsem de küçük duracak fotoğraf açtığımda ama bir kız var özellikle onu takip ediyorum hem boyut büyük hem net büyük ihtimalle ıphone ile çekiyor ama bu kadar fark etmez

• tamamdr oldu ohh be :D Telden yüklemek gerekiyormş

• hmm iyi madem buda benım eklersen link

• tipte kayıklık olmasın?

1|0
    0|0
  • sen güzel gören zaten netlik kalitesine falan takmaz kafayı :)

0|0
    0|0
  • Cozunurluk hadiseleri.

0|0
    0|0
    • Nasıl ayarlrız

• Photoshop ile image Size ayari yapabilirsin. PhotoShop bilen bir arkadasina gonder fotografi, o halleder.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...