Juventus - Galatasaray Maç Sonucu Ve Skor TahminLeriniz ?

Evet Arkadaşlar Juventus - Galatasaray maçı nasıl olur temsilcimizden nasıl bir oyun bekliyorsunuz maç sonu tahminleriniz ?

Güncellemeler:
Kazandığımız maç basit bir penaltıyla gitti arkadaş ya bu ne talihsizlik bu kadar basit bir penaltı daha olurmu ya

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• yensek iyiydi ama beraberlik bile çok çok çok zor...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Cok skıntı yahu bu mac korkuyorum.. ://

Beraberlik olur gibi sanki..

Oranları gördüm evi arabayı böbregi Cimboma bas diyo resmen ama Juve cok formda..

En iyi ihtimal beraberlik..

0|1
    0|0
  • 2-1 yuv alır

0|0
    0|1
  • Rüyamda 4 atacağımızı gördüm..2+2=4 oldu..buna da şükür..

0|0
    0|0
    • :))) burdaki maçta 4 atabiliriz bak erken görmüş olabilirsin juvede bir cacık yok :D

Erkekler Ne Diyor 10

• Yenip geliriz.

0|1
    0|0
  • %60 juvenin ağırlıkta olduğu bir maç olur. ilk 20 dakikada galatsarayın çok baskı yapacağına inanıyorum.İşi ilk yarıda bitirmeli bence yoksa juve ikinci yarıda cimboma fena patlar.

0|0
    0|1
    • haklısın galatasaray ilk yarı yakaladığını atmalı yoksa madrid maçı gözümüzün önünde hala golü yiyene kadar çok iyiydi mesela ama gol yiyince takım dağılıyor

• inşallah kazanırsınız dostum. Bir Fenerbahçeli olarak bu gün gönlüm galatasaraydan yana. Baştan söyleyeyim de sonra kaybedince üzüldük desek de inanmıyorlar :)

• yok herkes aynı değil babam fanatik fenerbahçelidir ama galatasaray avrupada kötü sonuç aldığında benden çok üzülür (maç yarın)

• 3-1 Juve alır

0|0
    0|2
  • iki sıfır berabere biter

0|0
    0|1
  • zor maç.. beraberlik iyi sonuç olur.

1|1
    0|0
    • haklısın ama ben mancini ye kendilerini ispatlamak için daha iyi çalışacaklarını ve galibiyette olabileceğini düşünüyorum

• en az 3-0 en fazla 6-0 olur

0|0
    0|1
  • sıkıcı bir maç olur ve golsüz biter...

0|0
    0|1
  • Juventus alır 3-0 ya da 2-0 .

0|0
    0|1
  • +7 oynayin para kazanin

0|0
    0|1
  • Burak oynamazsa Galatasaraya şans veririm ama Burak oynarsa kesin fark yer

0|1
    0|0
Yükleniyor...