Arada bir bakıştığınız insan bir sonraki karşılaşmanızda bir buket çiçekle karşınıza gelse tepkiniz ne olur?

Arada bir bakıştığınız insan bir sonraki karşılaşmanızda Bir buket çiçekle karşınıza gelse Tepkiniz ve Karşınızdaki insanın amacının ne olmasını iterdiniz

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• paraya yazık olmuş derdim:)

0|0
    0|0
    • hem sen bak çocuğa birde erkek için en zor şey olan bir kıza buket götürme işiyle karşılaş sonrada parana yazık de duygusuzzzzzzz, kalpsizzzzzz, vicdansızzzzzz :

• anlamadan dinlemeden kydın bana kalpsiz sensin asıl:):)

şaka bir yana doğrusu budur bence..sen bunu dene...

• Çiçek dikkat dağıtma amaçlı belki hayır diyeceği varsa bile belki çiçeğin adına adını bağışlar diye bayanların zaafı çiçekleri severler diye düşündüm bu arada sözümü geri aldım dedim eşşekliği mi kabul ettim :)

• arada bir bakışma olmuşsa zaten amacı çıkmak içindr we çiçekler hoşuma giderdi doğrusu :))

0|0
    0|0
    • Tek gül mü buket mi

• şu randevu olayını 5 yıldan aşağı indirelim :)Şaka bir yana insanlar yapmam dediklerini belli bir yaşantıdan sonra yapar hale geliyorlar Büyük lokma ye büyük konuşma misali. Bu arada istersen arkadaşlığa ekle beni muhabbet etmek istediğinde, şahsen ben isterim konuşuruz hem senin yanılışlarını pişmelerini görmüş olurum :) Yakın takibime alayım en azından deneyimlerimden elimden geldiğince sana yardım ederim

• abi kardeş gibi dimıı :D peki olr

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...