Sevgilinizle ayrıldınız hemen yeni bir ilişki yaptınız ama o hiç sallamıyormuş gibi davransa ne düşünürdünüz ?

1 seneyi aşkın bir süredir berabersiniz diyelim ve bir gün bitirme kararı aldınız aslında bitirmeye karşı çıkacak sanıyordunuz ama o hiç bir şekilde karşı çıkmadı.Ardından ilşki durumu falan yaptınız ama o bunların hiç birin sallamıyormus gibi görünüyor gülüyor eğleniyor ne düşünürdünüz.?

Güncellemeler:
Bitiren sizsiniz Sallamıyormuş gibi yapan o .

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Soylermisin bu isler bu kadar mi basit ?

Cocuk oyuncagimi ?

Sallamis sallamamis kimin umurunda soylermisin acik ve net konus.

BIR SEYLERI ISPAT ICIN BOYLE DOLAMBACLI YOLLARA SAPIYORSAN VE BOS ATIP DOLU GELIYORSA kestirip at gitsin ,

Bir soz agizdan bir kere cikar ve ILISKI biter arkana bakma.

Sevgi gercektir test veya TESTLERE IHTIYAC DUYMAZ .

bir gün bitirme kararı aldınız aslında bitirmeye karşı çıkacak sanıyordunuz ama o hiç bir şekilde karşı çıkmadı.---->HAYAT INAN BANA DUSUNDUGUNDEN COK AMA COK kisa

BOYLE bos KISILERLE VAKTINI BOSA HARCAMA yazik edersin hayatina...aklinin kosesinde boyle bir fikrin olmasi (ILISKIYI SONLANDIRMA)ZERRESI DAHI YETER...VE ILISKI BITER.

Saygilarimla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bırakın şu ergenliği bitmiş bişeyi neden sallasın mantıklı düşünsene?bitmese zaten ayrılmazsınız

0|0
    1|0
  • ben kaile almam geçmişe mazi sevilmişe gazi derler :)

0|0
    1|0
  • bende sallamazdım direk birini buluyorsa benim hiç değerim yoktu demek ki diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • rol yaptığını düşünürdüm :)

0|0
    0|0
    • :) bir yandanda içinden rol değil mi diye düşünmezmisin?

• yaa tabi kendi kendini yersin içten içe diye ama o işler öyle olmuyor kesin rol yapıyordur.bence sende çok kafana takma takma demek kolay tabi çivi çiviyi söker başkasını bul olsun bitsin :)

• sanırım aklınızda sorular var.. ama bu sorular ilişkiyi görüldüğü üzere yıpratır. bırakın devam edin askınıza boyle seylere takılmayın tavsiyem...

0|0
    0|0
  • sen öyle san, sallıyordur tabii ki

0|0
    0|0
  • Daha dün durduk yere ilişkimizi bitirdi seviyormuyum seviyorum ama onun gözünde ilişkimiz bukadar değersizse s*kimde değil artık

0|0
    0|0
  • Hiçbirsey. adını bile unuturum la sallıyomu sallamıyomu diye takipmmi etcem birde :)

0|0
    0|0
  • Tabi takmiyacak. Sen bir sene snr bitir, git yeni iliski yap o da pesinden kossun.. uzaydaki tek kiz

0|0
    0|0
    • canım bitiren falan sensin sallamıyormuş gibi yapan kız o anda ne düşünürsün

• Sevmedigimi sandigi icin sevmiyormus gibi yapiyor derim

• Anlaşılan size karşı sevgisi kalmamış

0|0
    0|0
  • ilişki nasıl yapılıyor orayı çözemedim

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eğer ki bitiren bensem onun ne düşündüğü umrumda olmazdı, zaten face den silmiş de olurdum, hem ben zaten ilişki durumu bile yapmam. O çocuğun yerinde olsam tamam üzülürüm ama beni terkeden kişiyi özlemem, aksine değeri yerlere düşer... Unutmamı kolaylaştırır bu durumlar yani anlayacağın...

0|0
    0|0
Yükleniyor...