Günün hangi saati spor yapmalı?

Siz ne zaman egzersiz yapıyorsunuz ? Haftada kaç saatinizi ayırıyor ve günün hangi saati spor yapıyorsunuz? Sizce sabah yapılan mı yoksa akşam saatlerinde yapılan egzersizmi daha etkili?

1|0
13|19

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah erken saatlerde iyi.Akşam yapılan spor uyku düzenini bozar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• sabah bence

0|0
    0|0
  • sabah erken saatte yapılan spor daha faydalı dinç sağlıklı olmak ve zayıflamak için uygun, akşam da yediğini sindirmek için yarım saat kırkbeş dakıka yuruyebılırsın ama gece yapılan spor vücudu çok yoruyo ve akşam olunca vücut gün bıttı artık dınlenme komutuna gecıyormus beyin vücut kısacası pek ıyı degıl zaten yapıncada yataga kendını zor attıgında anlarsın

0|0
    0|0
  • Hafta 5 kere yapiyorum her biri 2 saat suruyo. Hafta sonlari sabah ac karinla yapiyorm daha fazla yag yakimi oluyo. Hafta icleri ogleden snra yapiyorum zamanim olmadig icin :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle sabah yapılanı daha etkilidir.

0|0
    0|0
  • Sabah saatleri zayıflamak için ideal.Akşamları vücut geliştirme ağırlıklı çalışma için daha ii diye biliyorum

0|0
    0|0
  • akşam saatleri daha iyidir... çünkü metabolizma akşamları yavaşlar... spor yaparak metabolizmanı hızlandırmış olursun...

0|0
    0|0
  • Ben saat 22 ya da 23 te 1 saat yapıyorum. Tok karnina yapıp hemen duş alıp uyuyosun, hem acikmiyosun hem de mışıl mışıl uyuyosun :) bilim adamlarının biyolojik saatle ilgili bir yazısını okumustum ve ideal spor yapma saatinin 17 olduğu yaziyordu.

0|0
    0|0
  • Günde İki Saat Koşuyorum.

Akşam Yapılan Daha Etkilymş Diye Duydm :)

0|1
    0|0
    • kesinlikle akşam yapılan daha etkili ve zorlanmadan yaparsın, sonuçta gün boyu kaslar ısınmış durumda

• Doğru Olanı Yapıyormuşm O Zmn :))

• Sabah saatleri en uygun olandır.

0|0
    0|0
  • Haftada 3 kere ve günün 16.00-18.00 arası yapılan spor faydalı

0|0
    0|0
  • Yemek yedikten sonra yapılan egzersiz daha etkilidir herhalde

0|0
    0|0
  • fırsatım olursa sabahları, ama genlde yuruyuş yapmayı sevıyorum.

0|0
    0|0
  • Yapta hangi saat olursa olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Egzersizi, sabah aç karnına yapmalısın.

Sağlam bir kahvaltıdan sonra, egzersiz yapamazsın, çünkü diyaframını zorlarsın.

Aç karnına egzersizini yapıp, duşunu aldıktan sonra, eğer varsa, önce 1 ad. muz ye,

sonra da bas proteini, karbonhidratı vücuda, peynir ekmek yumurta türünden bir şeyler olabilir.

Ben 2 aydır bu şekilde, sabahları 6 km. koşuyorum.

Spor yapmak gibisi yok... :)

0|0
    0|0
  • haftada 3 gün yapıyom ben 1 veya 1 bucuk saat 16:00/17:00 arası iyidir

0|0
    0|0
  • Bence hergün aynı saatte yapılan spor daha etkili.Fırsatım olursa sabah koşu yaparım olmadı haftada 2-3 kez halısahada maç yaparım.

0|0
    0|0
  • valla onu bunu bilmem de ben her gün akşam yemekten 1 saat sonra 100 şınav 100 mekik yapıyorum çok iyi oluyor özellikle bol proteinli bişi yedikten sonra çok faydası oluyor.

0|0
    0|0
  • Öğlen 1-2

0|0
    0|0
  • kilo vermek için kahvaltıdan önce spor yaparsan çok iyi olur 10:00- 11:00 saatleri arası

0|0
    0|0
  • sabah yapılmalı

0|0
    0|0
  • şimdi spordan gelmiş biri olarak söylüyorm ne olursa olsun kardiyo , body building bunları gece 22:00 , 01:00 arası yaparsan hem kasların ısınmış vaziyette rahat olursun hemde gün içinde aldığın kaloriyi vermen kolaylaşır...

0|0
    0|0
  • 16:00 - 17:00 ideal

0|0
    0|0
  • sıcağın olmadığı saat hangisiyse o saatte.

0|0
    0|0
  • bence çokta geç olmamalı sabah 7.30 iyidir veya 7

0|0
    0|0
  • sabah ve aksam sekızden once ıkı kere ımkan varsa

0|0
    0|0
  • Sabah 2 saat aksam 1 bucuk saat genelde böyle hergün

0|0
    0|0
  • Bence en güzeli sabahları koşu yapmak mümkün oldugunca yapmak gerekır saatın bı onemı yoktur

0|0
    0|0
  • sabahları en verimli

0|0
    0|0
  • akşam 6-8 ya da 8-10en iyisi

0|0
    0|0
  • mümkünse hiç bir saatinde...

0|0
    0|0
  • Kış saati, Pond Hokey ;)