Eşinizin,Nişanlınızın anne babasına anne baba ne zaman demelidir?

Soru net arkadaslar eşinizin nişanlınızın anne babasına ne zaman anne baba denmeli ya da hangı sureclerden sonra saygı cercevesını bozmayacak sekılde nasıl hıtabda bulunulmalıdır sızce

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• nişandan hemen sonra demek gerek. sonra derim diye ertleyince bir daha alışmak zor oluyor

0|0
    0|0
    • Eşim demiyor kaç defa incitmeden konustum ama nafıle ve bu durumdan cok mutsuzum sanırım soguyacagım boyle gıderse esımden :( ne yapacagım bılmıyorum

• anne babasına nasıl yalnızkenmi anlatayım ya da şikayet gibimi bilemiyorum fikrin ne?Sevdiğin üzülmesin kırılmasın diye düşünürsen böyle kendın uzulur kafaya takarsın dıye dusunur durursun dıye dusunuyorum. :( cok mutsuzum bu konularda

• kendisiyle konuş demin dediklerimi söyle. eğer hala inat ederse o da yanınızdayken anne babsına konuyu aç. eminim onlar da kızacaktır kızlarına. onunki anne baba da seninki değil mi ?

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence hiçbir zaman denmemeli de, işte adet yerini bulsun diye evlendikten sonra denebilir.

0|0
    0|0
    • neden denmemeli?

• Yan benim annem babam gayet yeterli. Hastalandığımda birgün başımda durmamış insanlara yalandan ana baba demek bana abes geliyor.

• Evlilik olunca denmeli

0|0
    0|0
  • Valla bılmıyorum, ailesıyle tanıştık daha sözlenemdık ama sevgılım annesı bana sureklı

annecimli fılan konuşuyor ne dıyeceğimı bılemıyorum:D:D

Anne dıyemıyorum ya sözlensek fılan derım belkıde şuan dıyemıorum:D

0|0
    0|0
  • evlendıkten sonra denmelı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Diyebileceğimi sanmıyorum..

0|0
    0|0
  • anne baba anne baba olduğu zaman

0|0
    0|0
  • Anne baba demek farz degildir. Fakat bir guven ve yakinligi ifade etmek icin soylenir. Sen duruma bak icinden geliyorsa söyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...