Kadınmı erkekden erkekmı kadın dan ızın almalıdır?

Evlilikte hiyerarşik yapıya sahip demokrasiden beslenen evlilikten yanayım.Bir evlilikte kadınmı gidip geldiği yeri kocasına haber vermelı ya da gıtmek ıcın ızın almalıdır erkekmi arkadaslar?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• her ikisi de her konuda birlik ve dirlik içinde olmalı. ancak o zaman evde huzur olur...

ben markete giderken bile eşimi arar haber veririm. dünyanın bin türlü hali var hadi yolda araba çarptı bana?

eşimde aynı şekilde davranır ve aramızda asla bu tür konular sorun olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kadın kocasından izin almalıdır. Çünkü islamda eğer bir kadın kocasından izinsiz veya habersiz dışarı çıkarsa eve gelene ve kocası öğrenene kadar melekler onu lanetlermiş diye biliyorum. Yani izin alma vs. durumlar bana ters olsa da evlenince şart bro.

0|0
    0|0
  • Her ikisi de

0|0
    0|0
  • İkisi de izin almamalı, ikisi de haber vermeli.

0|0
    0|0
  • izin alma olayı nedir ya bir birey kendi kararlarını kendi alabilir. yapacağı şey fikir almak olabilir en fazla. haber vermesi yeterlidir ve bu durum her iki taraf içinde geçerli olmalıdır. kadın erkek diye ayırmamak lazım

0|0
    0|0
    • İyi ozaman eşin ya da sevgilin ben pavyona gidiyorum karım arkadaslar cagırıyor dese?

• ha yani sen bunun için mi izin alacaksın karından?yada karın / sevgilin ben falancayla yiyişmeye gidiyorum diyemi izin alacak. ve o zaman mı doğru olacak bu davranış. çarpıtla lütfen. de demek istediğim gayet açık. sağlıklı bir ilişkide bireylerin fikirleri alınmalı ancak üstlerinde hakimiyet kurulmamalı. bir insan yanlış yapmaya meyilliyse zaten o izinle falan düzelecek bir durum değil. güven yoksa karşılıklı saygıda beklenemez o ilişkiden

• alınmalı bence ikiside birbirinden

0|0
    0|0
  • izin alma degılde bılgılendırmeyı ıkısıde yapmalı bence

0|0
    0|0
  • Bir erkeğin izin alması kadar abes bişi yok..Kadınlar güçlü erkekleri sever. Sinik, pısırık tipleri değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kadin izin almalidir tabi. Yav bu millete ne oluyor. Sözde sizden milliyetcisi yok ama örfü adetine gelenek göregine ve bu toplumun degerlerinide cignemekte yarisiyorsunuz. Kendinize gelin jön türküyeliler.. yoksa 30 yil suren evlilikler tarihte kalacak.. kalabalik aile bayramlari bitiyor.. batinin kiskandigi aile yapimizin temelleri sallaniyor. Degismeye calismayin gelismeye calisin

1|0
    0|0
  • Abi kadınlar erkeklerin himayesinde yaratılmış narin varlıklardır. Tabii ki erkek kadından üstündür. Bana karşı evin reisi ben olucam sözüm geçicek gibi bir geyik yapmak isteyen bir kadına lafım şu olur. Çamaşır makinasını 3. kattaki evimizde kadar tek başına taşırsan (ki ben 5 kiloluk bir makinayı rahatlıkla taşıyabiliyorum) dile benden ne dilersen :)

1|0
    0|0
  • kimse kimseden izin almasin haber versin zaten gidilmeyecek yere gidecek kadindan bir b*k olmaz

1|0
    0|0
  • Eger evlilikte saygı olacaksa ikiside birbirinden izin almalı.

0|0
    0|0
  • çocuklara sorsunlar bence

0|0
    0|0
  • ikisi de.

0|0
    0|0
Yükleniyor...