Sizce kararım doğrumu?

sevgilimle aynı işyerinde çalışıyoruz daha doğrusu patronum.1 aydır falan soğuk davranıyor bana sorduğumda bişey yok diyor insanlık hali dedim ama geçen gün bir bayanla geldi akrabasıymış deediler sormadım beraber çıktılar bugün otelden aradılar misafiriniz ne zaman çıkacak diye kim dedim bir bayan ... bey bıraktı dediler.bu akşamda o bayanı işe aldığını öğrendim sürekli teline çağrı geliyordu açmıyordu sordum akrabamız çok eğitimli hatrı var babamın falan dedi yani bişey yokmuş aralarında ama ben bunu kaldıramayacağımı düşünüyorum yarın işten ayrılmak istediğimi söyleyeceğim ne dersiniz?madem akraba neden otelde?yada neden en son benim haberim oluyor yanlışmıyım?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Akraba ayagI yapIyo sana bol sans

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• patrondan sevgili nasıl yaptın bence işten ayrılmazsan her zaman gözün üzerinde olur adamın

0|0
    0|0
    • sevgilimdi iş yeri açtı teklif etti kabul ettim yapan gene yapar gözüm üzerinde olsa ne olacak

• Adam kazanova

0|0
    0|0
  • Patron adam çift dikiş götürmeye çalışıyor onada başka bir ali cengiz oyunu yapmıştır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O da zaten senin işten ayrılmanı bekliyordur.

0|0
    0|0
    • niye söylemiyor inkar ediyor o zaman kendi desin

• şerepsizlik parayla mı ablacım; demiyordur işte.

• önce bir bulus yalniz uygun ortamda ac konuyu soguksun eskisi gibi degilsin acik acik söyle amacin nedir istemiyorsan söyle cocuk degiliz... falan dersin ve akrabasi oldugunu neden en son senin duydugunuda sor... ne anlaticak ona göre kararini verirsin bence.. acele acele bu sinirle isten ayrilacagini söyleme önce konus

0|0
    0|0
    • konuşsam evet var onla beraber olacağım demezki..evet çok sinirliyim işten ayrılmak ben sarsar ama ne yapacağımı bilmez durumdayım

• anliyorum seni ama bir düsün birsey kaybetmezsin konusmakla... hayirlisi olur insallah :)

• konuşayım bakalım çok sağol ya gerçekten insalla altından bişey çıkmaz

• durum ortada yeni birini bulmuş. bence uzaklaş ordan yoksa olacaklara dayanamayabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...