Kapat

Annenizin babanızı aldattığını yakalasanız ne yapardınız?

Annenizin babanızı aldattığını yakalasanız ne yapardınız?

Babanızın da çok gururlu ve sinirli olduğunu şiddete eğilimli olduğunu biliyorsunuz

0|0
18|9

En İyi Kız Görüşü

• önce bnu annemle konuşur emin olrm dha sonra bunu ya o söler o sölemezse bn sölerm.babamı aptal yerine koymasna izin veremem.bi dha da annemin yüzüne bakamam herhalde

0|0
    0|0
    • annesi inlkar edicektir bunu nasıl düşünürsün falan filan diye bağırmaya başlıycak sonuçta yine suçlu kendisi olucak yaşadım biliyorum

• ne zmn istersn konuşablrz konuştkça çok dha rahatlıcaksn emn ol:)herşey düzelr üzülme:)

• teşekkür ederim :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 17

• benim başıma geldi anneme söyledim tabi biraz düşündüm bunu yaparken şimdi soersan pişmanmısın diye evet pişmanım çünkü sürekli başıma kakılıyor sonra suçlu sen oluyosun sen yaptın sen istedini bunu sen bozdun düzenimizi oluyo sen bozdun aramızı oluyo ayrılmadılar ama sürekli huzursusuz eğer annen böyle mutluysa hiç dokunma çünkü bazen gerçekleri görmeden yaşamak daha mutlu ediyo insanı

0|1
    0|1
    • Günah keçisi arıyor birileri :S beni yapacak

• Anneme bu yaptığının çok büyük bir yanlış olduğunu anlatır böyle yapmaya devam ederse beni kaybedeceğini söylerim.

0|0
    0|0
  • Anneme hatasını sessiz ve sedasız temizlemesini söylerdim ve ayrılmaları gerektiğinide ..

0|0
    0|0
  • durum değerlendirmesi yapardım maddi durumun, annemin boşandığı taktirde nasıl bir hayatı olacağı, annemin gerçeği bilip bilmek istemeyeceği vs. önce boşanma için uygun şartları yaratırdım

0|0
    0|0
  • Annemi kenara çeker uyarırım.

0|0
    0|0
  • Ay Allah korusun çok korkunç bir durum ya baba kaldırılabilir ama anne kaldırılamıyor bence.Kendimi azıcık tanıyorsam,annemden nefret ederdim,ama bunu babama da söyleyemezdim.Hiçbirinin yüzünü görmek istemezdim ve günlerce gecelerce ağlardım eminim.Sanırım en sonunda annemi karşıma çekip evi terk etmesini istediğimi söylerdim.O gidince ben de bir yerlere gitmek isterdim izimi kaybettirirdim becerebilirsem beceremezsem babamla yaşardım.Anne gidince zaten dağılır her yer gibi geliyor.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum :(

0|0
    0|0
  • Annemi evden deferdim..!

1|1
    0|0
  • neden yaptığını sorardım ilk önce...halı nedenler söyler kendi çapında ondan sonra diyeceğim şey ya sevgilinden ayrıl ya da babamdan derdim..

0|0
    0|0
  • annemi bu durumdan vazgeçirmeye çaışırdım öncelikle hemen söyleemzdim

annem bu durumdan vazgeçmezse o zman babama durumu açıkça söyleemsemde boşanmaalrını sağalrdım bir şekilde

0|0
    0|0
  • Anneme baskı yapıp at gözlüklerini çıkarmasını sağlardım bir şekilde. Olay açığa çıkmadan hallederdim.

0|0
    0|0
  • ne halleri varsa görsünler derim. bi halt yiyen kişi sonuclarıda göze alır

0|0
    0|0
    • bende öyle diyorum kendime bakabilicek yaştayım fakat kız kardeşim var 11 yaşında henüz

• çöpe atıcak değiller. annende babanda bakmazsa yanına almalısın olan çocuğun psikolojisine olur yoksa.

• Annemi karşıma alır güzelce konuşurum, elbet bunu yapmasının bir nedeni var ama hiç bir neden hatasına bahane olamaz.

0|0
    0|0
  • bu babalardan zaten bır nefret edıyorum ustune annemdende nefret ederdım

0|0
    0|0
  • Dusunmesi bile korkunç.

0|0
    0|0
  • ağzını hayra aç :D ne diyon yav :D soru bile psiklojmi bozmaya yetti.

0|0
    0|0
  • anneme bildiğimi söylerim. boşanması için ikna ederim. ikisiyle de görüşürüm ama babamla yaşarım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Annemle bi konuşurum nedir onu babamdan soğutan onu ogrenırım babamlada o ozellığını kaybetmesini sağlarım bır arada mutlu mutlu gecınırız :)

0|0
    0|0
  • Aldatanın yanında asla olmam, bir şekilde babamın öğrenmesini sağlardım. Anne de ne hali varsa görsün artık...

0|0
    0|0
  • Dostum işin zor. Yaşamayan bilmez. Allah kimseye göstermesin. Esasen şu an ikisi de zor durumda değil. Zor durumda olan sensin. Ama fevri davranma derim; düşünerek hareket et.

0|0
    0|0
    • ençok düşündüğüm zamanlar zaten düşünce gücüyle çözecem heralde olayları artk

• Öyle de yapmalısın zaten. Söyleyip anlatacaksan dahi öyle bir yöntem bulmalısın ki artıları eksilerinden fazla olsun. Pat diye söylersen çok yanlış şeyler olabilir. Allah korusun işin ucunda ölüm bile olabilir. Çok düşünmek gerek. Ne bileyim önce anneni korunaklı bir yere gönderip sonra babana söyleyebilirsin gibi. Yani hiçbir şekilde şiddete müsade etmemelisin. Yasal yollardan çözülmesi için adımlar atmalısın diye düşünüyorum.

• katil olurum heralde

0|0
    0|0
  • haaaaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyıııııııııııııııııııııırrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!

0|0
    0|0
  • fena yaparım

0|0
    0|0
  • Düşünmek bile istemiyorum

0|0
    0|0
  • anında avukatı tutarım kimlikten adını sildiririm

0|0
    0|0
  • yatakta mı yakaladın. nerde yakaladın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...