Sezon başladı, kupa kimin olur?

evet arkadaşlar sezon başlayalı oldu baya bitmesinede baya çok var şuanki sıralama tablosuna bakınca ço kişi kupa maçını Fenerbahçe vs Trabzonspor yapar y diyor.diyer takımlara fazla şans tanıyan da görmedim.sizin yorumlarınız nedir.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe güzel bir seri yakaladı evet ancak şuanki trabzonspor maçı önemli bunuda alırsa diyer takımlarda biraz güven eksikli ola bilir.ancak herşey bitmedi da BİLDİĞİNİZ GİBİ GALATASARAYA yeni bir hoca geldi tüm dengeler değişe bilir.ama bana soracak olursan kupa maçı Fenerbahçe kesin katılır kadrosu inanılmaz çünkü zor geçilen bir savunma grubu var aynı şekilde hucum oyuncularıda baya salam.K.G

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ak koyun kara koyun daha belli olmaz hele derbiler oynansın.. Rize de iyi geliyor. Besıktasta bugun ku yenılgısıne kadar fena sayılmazdı. Ben bu yıl Fenerbahçenin iyi bir tablo çizeceğini düşünüyorum. Kupa için en şanslı takımşu anFenerbahçe.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçem in olacak.

0|1
    0|0
  • 4.yıldızı takacak olan Galatasaray

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Mancini sistemi kurarsa şampiyonluk Fenerbahçe ve Galatasaray arasında geçer...

Fenerbahçe daha bir tane derbi oynamadı, Bursa EsEs gibi deplasmanlarına gitmedi. Son dakika 90+3 de atılan goller, verilmeyen penaltılar her zaman olmaz, umarım olmaz. Galatasaray'ın avantajı ikinci yarı tüm derbileri, büyük maçları içerde oynayacak olması. O yüzden şuandaki duruma aldanan Fenerbahçelileri, ilk 4 haftadaki Beşiktaşlılara benzetiyorum :)

0|1
    0|0
    • + Ersun Yanal'ın kariyerine bak her zaman ilk yarının bilmem kaç haftasını süper geçirir sonrası düşüşe iner...

• Göreceğiz bakalım dostum.fenerbahçe istekli beşiktaşda istekli GALATASARAYDA DA TIK YOK AMA BAKALIM NOLACAK.

• Bu sene şampiyonda kupa da Fenerbahçenin olacak ama özellikle Cincon'a ve TS'ye Avrupa Vizesi hediy edeceğiz bunun manasını bilene :)

0|1
    0|1
  • fenerbahçe ve beşiktaş arasında geçecek trabzonun falan fazla şansı yok

0|0
    0|0
  • fenerbahçe dolu dizgin gidiyor bu yıl şampiyon ötesi yok...

0|1
    0|1
    • göreceğiz Trabzonspor maçını yakından izlicem maçı. er bu maçıda alırsa diyer takımlara baya yük düşcek.:p

• avni aker'de 96 yılında kupa kaldırdık bir oğuz bir aykut olay son buldu tarih tekerrürden ibaret:))

• Hükümet ve TFF Feneri Şampiyon yapacak herşey önceden belli

0|1
    0|0
    • Nerden biliyon bu karar alınırken yanlarındamıydın.bukadar emin konuşuyon

• asdsadf diyorum. ligin daha 6. haftasındayız.

0|1
    0|0
Yükleniyor...