Çoook acil cevap lazım çoook önemli

soru şu ve gerçek bir olay başıma geldi kafam inanılmaz karışık

buradan tanıştığın evli bir bayan var. Bu evli bayan eşini başka erkekle aldatmış ve çok pişman. Ben bununla arkadaş dost sırdaş oldum ve aylardırda bu vijdan azabından ve dertlerinden kurtulmasına yardımcı oluyorum

bu akşam farklı bir rumuzdaki kadın beni ekledi ve kadının profilini incelediğimde soruların hepsi cevaplar ve ayrıntılar doğum günlerine kadar en ince noktaya kadar benim tanıdığım kadınla aynı

ilk benim tabıdığım kadın diyelim X ve bursadan

bu akşam tanıdığım kadın ise kendini Y olduğunu ve istanbuldan olduğunu söylüyor

soru şu kelime kelime bütün herşey herşey ama aynı olan bu iki farklı kişi aslında gerçekte aynı kişimdir. Y kişisi yalanlıyor tesadüf diyor X kişisine ulaşamadım daha doğrusu arayamadım eşi evdedir diye kafam çok bozuk sinirimde

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• yönetime at incelemeye alsınlar. ayrıca onun günahına ortak oluyorsun bu hatadan derhal uzaklaş.

0|0
    0|0
    • onu nasıl yapıcam acaba

• iki nickide yönetime meaj at de ki bunların aynı kişi olmasından şüpheleniyorum de. geçen bende birini yakaladım attırsdım. kızlarsoruyora mesaj at

• saol

Kızlar Ne Diyor 4

• Elalemin karısıyla sen ne konuşuyorsun ki? Ayrıca numarasının sende ne işi var? Ne yollu karıymış.

0|0
    0|0
    • yaa bizim aramızda öyle bişey yok sorun şu ben kandırıldımmı kandırılmadım mı

• diyelım kı aynı kişi neden sınırın bozuluyor

0|0
    0|0
    • insan kullanılıp kandırıldığını düşününce sinir olmazmı

• ettim ama kazıkta yedim yardım karsılıgında şayet bunu farkedersen yapacak bişey yok

• işte bende kazıklandım galiba

• keklendiğini mi düşünüyosun_?

0|0
    0|0
    • eveeet :( iki farklı insanın hayatı an ve an nasıl aynı olur

• yaa herşeyleri aynı yuuuhh dedim okudukça

• Bu siteden birini hatirlatti bana :)

0|0
    0|0
    • bunlarda bu siteden

• değil benimkiler farklı :(

• Allah kolaylık versin dikkat et

Erkekler Ne Diyor 1

• Yıllar evvel iş yerine bir ihtiyaç sahibi gelmişti pantolonum yok dedi neyse bir pantolon verdim gitti ertesi gün yine geldi abi bir mont versene dedi ulan dün geldin ya bugün niye geldin git seneye gel dedim.abi o ikiz kardeşimdi ben değildim dedi o geldi aklıma nedense:/

0|0
    0|0
Yükleniyor...