Mancini Galatasaraya ne kazandırır

Ben hiç olumlu bakmadım fatih hocanın gönderilmesine mancinide sözleşmesine milli takım çalıştırabilir die eklettirmiş ne farkı var sizce değermi

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• iyi bir adam disiplinli teveze naptıgını biliyoruz adamı kuzuya çevirdi. o degilde iş oyuncuda biticek

0|2
    0|0
    • ölede imparatordan neyi farklı yapıcak merak ettim 5.5 lik

Kızlar Ne Diyor 3

• O ''İtalya milli takımı çağırırsa, milli takımı çalıştırabilme'' maddesine gıcık oldum.

''Galatasaray'a tam olarak odaklanmayacağım'' demenin bir başka yolu da bu...

0|0
    0|0
  • sacma olmus o madde eklendıyse ne mantıgı kaldı ozaman ımaratorn gıtmesı

0|0
    0|0
    • o maddeyide italya milli takımı için istemiş ibizmkiler hocayı bidaha rüyalarında görürler olursa

• mustafa denızlıde olablırdı

• o adam bizi kanser ederdi boş ver aklı fikri savunma

• Adam Umut'u bile kullanarak ne kadar iyi olduğunu belli etti bence..devamı gelecektir İmparator unutulmaz

0|0
    0|0
    • ben bu soruyo sordumda maçtan önceydi taktiğini bende sevdim terimolsaydı çift forvet güçsüz ortasahaylan çıkardı yenilirdik bence

Erkekler Ne Diyor 8

• Açıkçası ben Fatih Terim´in son zamanlarda oynattığı futbolu ve sistemi beğenmiyordum çok dağınık oynuyorduk savunmada kimin ne yaptığı belli değildi Sneijder´i iyi kullanamıyorduk ama gitmesinede çok üzüldüm Mancini savunmadaki felsefeyi değiştirecektir daha derli toplu savunma yapan bir Galatasaray ve 4-2-3-1 sistemiyle oynayacağımızı düşünüyorum

0|1
    0|0
    • hacı o dağanıklığın sebebi bence bizim savunmacılar danide semihte resmen cesur yürek ikiside direk adama dalıyolar alan kapatma huyları yok normandiya çıkartmasında bir komutan demiş ki bir çıkarmanın başarısı onları uygulayan alt birimlerin başarısıdır aslında

• o değilde mancini şu fenere deplasmanda puan vermesin her sene beşiktaşı yenıyosunuz fenere yenılıyosunuz belki fatih terim gittiya bu duzen de değişir.

0|0
    0|0
  • Fatih hoca boş yere gönderildi o zaman...mancini iyi bir teknik hoca ama terim kadar başarılı olabileceğini pek zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • takım basit goller yiyordu italyan modelini bilirsiniz fazla gol yemeyiz diye düşünüyorum eğer devre arasında istediği transferler yapılabilirse başarılı olabileceğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • istediğim trasverleri yapsınlar bende başarılı olurum ki türkiye liginde:)))

• bak terimin gitmesine çok sinirlendim bunu söyleyeyim ama fatih hocanında yaptıkları bir galatasaraylıya yakışmıyordu kimse kusura bakmasında galatasaraylı bir hoca kendisine teklif edilen sözleşmeyi imzalar tff ve tüpçüye 3+1yıl için söz vermezdi yazılı olmasada verilmiş bir söz var ortada burda hem fatih hoca hemde galatasaray zararlı çıkacak tüpçü bjk tff sonrasında bizide bu hale getirdi ama fatih hocaya çok içerledim tüpçünün açıklamalarını incelersen 3+1 verilmiş bir söz var

• ünal aysalda bence doğru olanı yaptı ve galatasarayı tercih olarak gören ve ayrılmayı düşünerek sözleşmeyi kabul etmeyen hoca kim olursa olsun gönderilmeliydi ve bence en doğru karardı bu kimse galatasaraydan üstün değildir hocanın kafasında zaten gitmek var sözlü olarak kabul ettiği 3+1yıllık milli takım var misyonunun bittiğini düşünen ve çekip gidecek olan bir t.d takımda olsada faydası olmazdı

• ama mancini telefonlara çıkıyomuş hatta sana yazmasın çaldır ben ararım demiş o yüzden bizde

0|2
    0|0
  • milli takımdan davet gelirse 6alatasaray umrumda olmaz demek istemiş

0|0
    0|0
  • tam bir saçmalık abi sil baştan

0|0
    0|0
  • daha fazla borç sadece.

0|0
    0|0
Yükleniyor...