Yardım edın lutfen ...

arkadaslar sevgılımn hattı avea benmde tabı oyuzden sureklı hatlarımız anıden kıtlenıyo mesajlar bı ıkı saat gıtmıyo vebu hep oluyo aynı saatlerde banada oluyodu...ayrıcada net olmadıgı halde vatsap yazıları gelıyo banada oluyodu... dun boyle olunca kavga ettım ve bgun gece 12 ye kadarkendını afettrmezsen yarın ben olmuycam dedı aradı sordu bugun ama eve gıttı sımdı yınemesajları kıtlendı ama vatsaptan yazabılıyo ... annesının ustune yemn ettı bana mesajların kıtlendıgını ve net paketı almadıgının bıde bagrdı tabı annemın ustune yemn edıyorum hala ınanmıyomusun dıye son 1 saatı kaldı kendını afettrmesı ıcın ama mesajlar kıtlendıgı ıcın arama yapamadıgı ıcın bısı yapmıyo ben cok kararlıyım bıtırcem dıye sacede bı kac cumle yazdı vatsaptan sonra ben cıktım naparsan yap dıye sızce bana yalanmı soyluyo...

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• bence kesinlikle bitir kurtar çocuğu.

0|0
    0|0
    • cocugumu kendımımı?

• ama ayrılınca başkalarıyla çıkacaksın nasıl olsa. neyse ayrılmasan da olur.

• bu ne demek ya ala ala

Erkekler Ne Diyor 3

• Yalan mıgerçek mi bilemme

Fakat aveada böyle bir sıkıntı var, bende yaşıyorum yer, ard arda iki üç kez gönderiyorum bazen anca gönderiyor, whatsappdada aynı, mesajlar bazen geç gidiyor.

Telefon hafızasını silsin, format atın gerekirse ikinizde tele, sıkıntı azalabilir bir nebze...

0|0
    0|0
    • banada oluyo ama ıkı gundur bole... bı ara benm hep aynı saatte mesajlar gıtmıyodu... dun kavga ettım sırf bu yuzden oda kızdı tabı ben anemn ustune yemn edıyorum hala ınanmıyosun en degerlı ınsan anem hala ınanmıyon dıye kızdı bana. bende sabah kalkınca net bı sekılde bugun bana kendını afetrmezsen bıtırcem dedım geceye kadar vaktın var dıye telde falan bayagı konustuk tam eve gıttı mesajları ıletılmıyo yıne bende bı saate kadar kendını affermezsen bıtcek dıye mesaj attım sımdı sesı cıkmıyo...

• Ayrılığa benzer birşey dersen ayrılıgı hafife aldıgını düşünür gurur yapar :)

• hmmm haklısın

• Yalan söyleyen kendini kandırır kardeşim.sen içinden nasıl geçiyorsa öyle davran..karar senin..Bu HAYATA BİR DEFA GELİYORUZ.o yüzden içinden ne geçiyorsa onu yap doğru olan budur..

0|0
    0|0
  • onun kolayı varaslında sen öğrenmedin sanırım yalanını yakalamının bir yolu var

0|0
    0|0
    • avea faturasız mı faturalı mı hattın bilmiyorum ama şifre var tamam mı konuşma detayını istersin mutlaka veya şifresini alırsın gizliden girer bakarsın kiminle ne yapmış ne etmiş

• faturasız bu konuda fıkır verebılırsen cok ıyı olur

Kızlar Ne Diyor 2

• Siz de hattınızı degistirin şebekeden dolayı böyle sorunlar olabilir.. En iyisi vodafone 11 tl karsılıgı 30 saatte konusabiliosun..

0|0
    0|0
    • evet ya bıktım şu aveadan avantajları ıyı ama bole salak seylerı cok oyuzden sınır oluyorum

• e sebeke ıyıyse cok ıyı olur zaten bızde gecıcez ama bayramdan sonra falan anca

• Tavsiye ederim

• böyle şeylere takmasan canım.. erkekler her dk mesajlaşmak istemiyo malum sevmiyorlarr. küçük şeyler bunlar bir ilşkinin kurulması için harcanan emeğin yanında bunla mı bitecek yani ?

0|0
    0|0
    • dogru haklısın ben cok sevıyorum ama yalan solmesnden benı aptal yerıne koymasından korkuyorum... net paketım yok dıyo annesınn ustune yemn edıyo ama sımdı mesajlar gıtmıyo dıye vatsaptan yazıyo

• evdeki internete bağlanıodurr

• baglanmıyorm dıyo bana ole kendı kendıne gelıp gıdıyo dıyo bana... bu bı ara banada oluyodu yanı ne net paketım oluyodu nede kntr oluyodu ama vatsaptan yazılar gelıyodu ama vatsapta cevrım ıcı gorunuyomuydum onu bılmıyorm

Yükleniyor...