İnternette tanışıp evlenmek vs. Salsa kursunda tanışıp evlenmek?

Bu kafa karıştıran bir soru yani internetten tanıştığım çok sayıda arkadaşım var bunların içinde evlenenler var. İnternetin ilk çıktığı dönemlerde internette tanışıp evlenmelere pek iyi gözle bakılmazdı. Tabi ki yonja vb siteler ve bunların kullanım biçimi algıları çok bulandırmıştı.

Bunun yanında salsa kurslarında da benzer bir durum var bunlara katılan arkadaşlarımdan da bildiğim kadarıyla bir çok erkek ve kadının salsa kursuna yazılmasında karşı cinsten makul biriyle tanışma isteği var.

Soruyu sorarken özellikle İstanbul gibi bir yerde okul vb ortamınız kalmadıysa karşı cinsi tanıma imkanlarınızın azaldığını dikkate alıyorum. E yurdumda işler cnbc-e dizilerindeki gibi yürümüyor. Siz ne dersiniz salsa kursu ya da internet ile başlayan ilişkilere? Böyle bir evlilik sorunlu olur mu?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• ya sonuçta cevrenizdeki insanlar da kotu çıkabiliyo onemli olan karşıdakinin düzgün olması nerde tanıştığının onemi yok bence on yargılı davranırsak yaşla kuru birlikte yanar

iyce yandıkıtan sonra niye sorun olsun temiz bir insan olması onemli uzayda da tanışabilirsin:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• neden sorunlu olsun ki tanışıp hemen evlenmeye karar vermiyorsun ki birbirini tanıma evresinde kimin ne olduğu belli oluyor zaten

0|0
    0|0
  • Olmaz heralde.

+ olarak geri döner bence çünkü daha çok konusma fırsatı oluyor önyargılar bıraz daha azılıyor diye dusunmekteyım.

Bu durum gittikçe artan bir durum ayrıca.

0|1
    0|0
  • Tanışmanın ardından devam eden süreç içinde görüşüldüğünde anlaşılır ise neden olmasın.

0|0
    0|0
  • 1 senedir salsa kurslarına ve dans gecelerine giderim. dans kursları sandığınız gibi yerler değil.

0|1
    0|0
    • Nası yerler, merak ettim bak simdi. Arkadasin dedigin gibi tanisma yeri mi degil yoksa daha mi kötüsü ?

• aslında dans kursları konusunda bir önyargım yok. Yalnız buraya giden insanların da ilk motivasyonları dans ise hiç azımsanmayacak bir kısmında ikincil motivasyonları karşı cins olabiliyor. Sonuçta insanlar bir şekilde tanışmak zorunda. Kimi internet, kimi dans kursu, kimi okul, kimi birilerinin vasıtasıyla ama insanlar sonuçta bir şekilde match edilmeli.

• bilemem. ben eğlence amaçlı takılıyorum.

Erkekler Ne Diyor 6

• Dans kursuna giden hemen hemen tüm kız arkadaşlarım yeni erkeklerle tanışmak için gidiyordu doğruya doğru.

0|1
    0|0
  • Bu soruya ben de takilmis durumdayim. Okul bitti, isde de malum ne ortam olucak ufak bir yerde calisirsak, ee yeni bir sehirde oldugumu farz da edersek ortam SIFIR olucak. Kafe, sinema vs yere de tek gidilip etraftaki bayanlara da hadi tanisalim denmez ki :) Tanısma yeri dans kursu, ehh olabilir, baska önerin veya öneriler varsa biz de alalim. Sorunun cevabini ben de merak ediyorum.

0|0
    0|0
    • iş yerindeki kız katiyen olmaz. Atsan atılmaz satsan satılmaz. Ya gizli tutacaksın suçlu gibi ya da milletin "ee ne zaman evleniyorsunuz" darlamasına gireceksin. Üstelik kısa sürede yiyip bitiriyorsun o ilişkiyi. Arkadaş ortamı da her zaman bir seçenek tabi.

• Orasi oyle, o en son ihtimal ve cok riskli. Arkadas ortami da iste dedigim gibi is geregi bekar olarak yepyeni bir sehre tasiniyorsun ve kimseyi tanimiyorsun, o da yok yani :D Yakin zamanda böyle bir durumla karsi karsiya kalicam, yasim ilerliyor ve sap gezmeyi de istemiyorum, o yüzden düsündürüyor. Ah ulen keske üniversiteye ögrenci hayatina geri dönsek, deme :)))

• İyice tanımadan bodozlama dalarsan sakıncalı tıpkı normal hayattakıler gibi ama internettende sağlam dostluklar sağlanılabliniyo

0|0
    0|0
  • En azından dans kursunda yüz yüzesin. Kandırma fiziksel özelliğin hakkında yalan söyleyemiyorsun. Daha sıcak, daha samimi bir ortam...

0|0
    0|0
  • bence karşılıklı anlaşınca sorun olmaz ;)

0|0
    0|0
  • kaynaşıp oynaşmak güzeldir..

0|0
    0|1
Yükleniyor...