Özgüven de değil farklı bir şey bu..

Genel olarak özgüven problemim yok, söyleyeceğim şeyleri de rahatlıkla söylerim pek kasmışlığım da yok. Ancak son 1 aydır çok garip etkiler var üzerimde geçen muavinden bir tane daha kek isteyemedim. Şimdi de kesiştiğim kızla denk geldik o gülümseyince ben de gülümsedim tabi benimki heyecandan Schalke çekmiş Lütfü Arıboğan gülüşüne kaçtı ama ne bileyim artık somut adımlar atmak istiyorum gaza da geliyorum fakat son 1 aydır garip bir çekingenlik ve utangaçlık başladı özgüvende sıkıntı olmamasına rağmen :/

Bunun birbirinden farkı sizce nedir?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• çeverndeki insanları kompleksli ruh halleri enin üzerinde ya da bilinç altında bir etki meydan getirmiş olabilir.

0|0
    0|0
  • eğer gerçekten frenliyorsa kafana taıkılıyorsa sorun var demektir ancak belli oranda olması gayet normal bence fazla takılmamalısın kafanı boşalt kardeş biraz dışarda daha fazla dolaş daha fazla ortama girmeye bak derim

0|0
    0|0
  • galiba aşık oluyorsun. kader kurbanı kardesım benım

1|0
    0|0
  • galiba burcçlarınla alakalı..:DD hani bu ay şöylesnz bu ay böyle gibi..bunun etkileri gerçek olabilri..bazen benimde her şeyçok iyi gider ama bazende altust olur..bazen çok kazrizmatik hissedersin bazen çok boktan..takma kafana bence..;)

0|0
    0|0
  • Özgüven insanlarla olan iletişimden hayata verdigin deger kendine ailene gösterdigin ilgiden gelir sosyal ol oh yeah madafaka cool takilirim ile olmaz bu işler kademe kademe olur.

0|0
    0|0
  • ya ergenliğe girdin ya da ergenlikten çıkıyorsun :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...