Sizin canınızı ne sıkıyor? Herkes içini döksün hadi.

Herkes içini döksün, sizin canınızı ne sıkıyor? Herkes içini döksün, sizin canınızı ne sıkıyor?

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Ah bir bilsem...

0|0
    0|0
  • sevgilim küfretti.. yine canımı sıkıyor ayrıyız ama twiten bakıyorum beni affetmicekmiş. neden hem de internet yüzünden. twitera faceye girdim izinsiz. bir daha açmıcaktık hesapta bnim twitterım silindi ama onunki silinmemiş demek ara ara girmiş. kendi yapıyor ama bana küfrediyor. twitterina kötü kalpli, bu saatte bile sana yazmak istiyorum ama içimden küfretmek geliyor yazmış..

0|0
    0|0
  • saf olşm hemen bağlanışım canmı sıkıyo hayallerimin kaybolşnu izlemek canımı sıkıyo ve buna rağmen her defasında o hataya tekrr tekrar düşmek öldürüyor beni aptalım .

0|0
    0|0
  • okul :( sınav :(

0|0
    0|0
  • bugünkü yaşadığım olay bitirdi beni

0|0
    0|0
  • ulaşım sıkıntı be gülüm.

0|0
    0|0
  • eşimin ilgisizliği, hiç değer görememem

0|0
    0|0
  • çok yanlızım o yüzden ..

0|0
    0|0
  • Canımı sıkan çok şey var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Svdigim kız dindar ve prenspli brymis farklı duygu hssedn biriyle knusamazmıs offfff offff ya tamam o bni akraba olrak grsun ama binmle en azındaveskisi gibi konusmya devam etsin bkalm ne olck bu isin sonu ://

0|0
    0|0
  • uçuyorummm

sıkılmak yook

0|0
    0|0
  • sınavlar,etrafımdaki insanlar,para sıkıntısı,hayvanlara şiddet,satılan düşünceler,tuttuğum takımın yenilmesi,gece gelen sebepsiz can sıkıntısı,uykusuzluk,kızlarla çıkmıyorum diye etrafdan bana atılan laflar,

0|0
    0|0
  • canımı sıkkan bişi yok elhamdülillah :)

0|0
    0|0
  • sevilmemek cok s*kiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...