Sevgiliniz ne yaparsa ondan soğursunuz ya da ayrılmayı düşünürsünüz?

Çok seviyorsunuz ama gün geliyor insan sömürüldüğünün kullanıldığının ve ne kadar yıprandığının, ve değer görmediğinin farkına varıyor ve bir kaç sene önce aşkından deli olduğun insana karşı hiç birhissetmemeye başlıyorsun bazı yaşanmışlıklardan dolayı...

Siz sevgiliniz size ne yaparsa ondan vazgeçersiniz?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• ben onu en başta nasıl sevdiysem hep öyle isterim ne değiştirmeye çalışırım nede değişmesini isterim.. ama değişirse tabiki soğurum çünkü en başta sevdiğim adamı ararım... NOT: değişmişse zaten tecrübelerime dayanarak söylüyorum ilgisi bir başka kadına kaymış demektir..

1|0
    0|0
    • sürekli çirkinleştin filan diyor sonrada şaka yaptım diyor sence amacı nedir?

• çok saol yorumun için ve çok haklısın bence. Ayrıca son bişi daha sormak istiyorum sürekli dışarı çıkıyor ve kiminle buluştuğunu bilmiyorum sence benden ayrılacak mı yakında bu gidişe göre

• bak marilyn monroe nin bir sözü var erdemli bir kadın terkedilmeden önce terkeder die... önce sen ayrıl dünyada bir sürü erkek var çok fazla erkek var hemde...kimseye kendini mecbur hissetme... senden başka varmı? yok .. kendini değirli yap ki sen değil o kaybetsin seni... bu arada benim eski sevgilimde bana babamla çalışıyorum telefona bakamıyorum felan diodu .. halbuki diğer kızın yanındaydı...

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben + bir hareketini beklemem

Bir gün karşısına geçerim derim ki

-O kadar yıl geçti. O kadar çok yanlış yaptın ki günden güne sevgimi tüketti, herşeyi tüketti, bugün sana karşı hiçbirşey hissetmiyorum, küfret söv umrumda değil. Sen benim hislerimi tükettin, fakat ben daha fazla tükenmeye niyetli değilim.

Der noktayı koyarım ne derse desin.

0|0
    0|0
    • çoooooooooooooooook doğru çok

• beni tekrar sevmemeye yemin ederse benim için biter.

ya aslında seven iki insan gerçekten sürekli sevgilerini gösteriyorsa sorun kalmıyor.

onun dışındaki sadece ne istediğini bilmemek ve sadece elde etmek

0|0
    0|0
  • Çok samimi olmaması gerek çevresindeki insanlar ile kıskanç bir adam oldugum için sorun çıkariyor ileride bana bu durumlar.

0|0
    0|0
    • çevresindeki insanlar derken ailesi dahilmi

• Daha eşim bile olmadan cinsellik teklif ederse ondan soğurum

0|0
    0|0
  • Aldatırsa.

0|0
    0|0
    • Aldatma ayrı birşey zaten zaten kabullenilmesi imkansız

• çok doğru söylüyorsun saol yorumların için

• Rica ederim bol şanslar.