Aylar sonra yıllar sonra hiç geri döndünüz mü?

Hiç rest çekip senle olmaz diyip veya terkedip pişman olup döndünüz mü arkadaşlar ? Bana dün sabah beni 6 ay önce tekreden sevgilim uzun bir mesaj atmış :) Tabii ağzının payını aldı. Normal bir terketme olsa ( aldattı ) oturup konuşurdum ama böyle asla. Ya sizin başınıza böyle bişey geldi mi? Ne zaman sonra geri döndünüz terkettiyseniz ve neden ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Hiç terketmedim ama terketmiş olsam eminim iyi bir nedenim olurdu, geri dönmezdim. Şimdiye kadar benden gidene bir kez bile aşkımdan öldüğüm halde geri dön diye aptal saptal mesajlar atmadım, kendimi öldürdüm bitirdim ama atmadım, muhtemelen terkettiğime de pişmanlıktan gebersem de atmazdım mesaj falan. İnsanların hayatını altüst edip ayrıca da kendimi sonradan komik duruma düşürmemin bir anlamı yok yani. İnsan terkettiğinde de adam gibi terketmeli. İyi düşünmeli çappıp gideceği kapıya geri dönüp dönmeyecek olma ihtimalini, ölçüp tartmalı, terkedecekse de bundan sonra onunla tüm ilişkisini kesecek olmayı göze almalı. Bu işi çocuk oyuncağına döndürenleri görmekten inanılmaz sıkıldım artık.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Beni geri dönüşlere inanmıyorum.Ben eski sevgilisini takip eden, eskisi sevgilisiyle muhatap olan kişi onu incitmek için yollara girdiğini düşünüyorum.Nefret aşka karıştımı o aşk benim için ölür.Sizinde egonuz okşanmış .Her halinden belli.Seni sitedeki üyeler örnek alsın.Geri döneceğiniz senaryo bu.İntikam ateşiyle yanan bir ex :).Ben geri dönüşlere inanmıyorum.

0|0
    1|0
  • Ya ne yazmış merak ettim çok meraklıyımdır da :/ Lüüfen biraz yazsana :) Hem biraz çekiştiririz arkasından.

0|0
    0|0
    • Çocuktum resmen, arkadaşlarımın laflarına inandım, farklılık arandım heves ettim sırf o yüzden başkasıyla beraber oldum. Şerefsizim biliyorum nolur dinle diye başlamış gevelemiş bişeyler devamını hatırlamıyorum sildim

• tüüü terbiyesiz bide utanmadan mesaj atmış sen de evet şerefsizsin farkında olman da güzel bişe yazsaydın :)

• Terk edersem dönmem , döneceksem terk etmem .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kizlara bak arkadas ne gururlu ve yere saam basan kizlar cikti:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...