SEVGİLİ İLE NE SIKLIKLA KONUŞULMALI ?

arkadaslar tecrübelerime dayanarak ergenler gibi her dakika mesaj atmak kızlar üzerinde pek olumlu olmuyor zamanla sıkılıyorlar ... bu yüzden bu arama kaç günde 1 , mesaj atmayı kaçar saat aralıkla yapılmalı ?

.. ve neden mesej atmıyorsun sorusuna nasıl bir çevap verilebilir ? :) kıza sıkılma benden diye diycek halim yok :D

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• günde 5 vakit abdestten sonra..olmazsa nafile yerine de ararsın..tööbe tööbe... istediğin zaman arayacaksın kardeşim şu soruyu 17-18 yaşındakiler sorsa anlarımda sen yaştaki biri de bu soruyu soruyorsa ehh yani...mesela ben dün sevgilime yüzüğümü daralttırması için vermiştim bugün beni 10 defa aradı mesela yüzükle ilgili...yani belli olmuyor ki bişey çıkıyor 10 defa aramak zorunda kalıyosun ya da hiç bişey yoksa sabahları günaydın demek için ararsın çalıyosan öğle arasında ararsın akşam iş çıkışı ararsın her an arayabilirsin kardeşim...

0|0
    0|0
  • Simdik kiz sIkilmasinda kac kere mj atayim bir diye soruyorsun ama peki ya kiz senin "ilgisizliginden" skilirsa nolcak. Gönlünün sesini dinle sen. Sevgi, ilgi simartma ya da ellin avcuna alma düsünceye girerse insani fazla yorar ve yipratir!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...