Bu kadar sabırlı mısınız ?

Aynı mahallede oturduğum bir abi vardı. Karısını başka bir erkekle evde yakaladı ve kadını aldı babasının evine götürdü ve evden 1 ay çıkmadı. Bu kadar sabırlı olur musunuz ben olsam kafasına sıkardım kadının. Büyük konuşmayalım da bu kadar sabırlı olabilir misiniz ?

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim Millet 2 Ekmek İçin 5 Yıl Ceza Yatıyor Bu Devirde, Bir de şu şuursuz, Haysiyetsiz Kadın İçin 10 Yıl Mı yatalım ?

Ona En büyük Ceza Ayrılıp Pişman olması için zaman tanımak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Aslında zor ama yapılması gerekeni yapmış.O anlık sinirle öldürse hapislerde sürünecek kendisi olacak.

0|0
    0|0
  • çekip vursa neye yarar yaşadıklarını unutamadıktan sonra gözlerinin önünden o anı atamadıktan sonra ne yapsan boş atsan atılmaz satsan satılmaz sanırım ayrılık kararı en doğrusu şiddetli olur şiddetli olmaz orası kişilik meselesi ben olsam sanırım suskunluğumu sadece o an koruyamazdım belki bağırır çağırırım tekmelerim karşımdakini hakaret ederim ama neye yararki eninde sonunda koca bir hiçsin deyip çekip gidicem ...

0|0
    0|0
  • Kafaya sıkmak değil de ayrılaymış olurmuş. Yatakta yakalıcam bide gidip beslicem afedersiniz de 'NAH'

0|0
    0|0
  • ben olsam boşardım hemen

0|0
    0|0
  • Yapılacak şey boşanmaktır, kafasına sıkmak ne iş.

0|0
    0|0
  • Bazen sabır gerekir

0|0
    0|0
  • büyük konuşmamak lazım da, affederim ben sanırım.

0|0
    0|0
  • Her şey şiddetle çözülmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Öldürmeye değmez.

Ama dövülebilir kızılcık sopasıyla .

Adamı da oğlan niyetine azbiraz kullandın mı tamam.

0|0
    0|0
  • Bu kadar sabır gerçekten çok zor ...

0|0
    0|0
  • ayrılması gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...