Sevip sevmedgnze emin olmadgnz bırıyle sıze yaptgı fedakarlıklar ıcın,merhametınız ıcın evlenır mısınız_?_

sevip sevmedgnze emin olmadgnz bırıyle sıze yaptgı fedakarlıklar ıcın,merhametınız ıcın evlenır mısınız_?_

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Yemişim sevgisini aşkını insan mutlu ve huzurlu olacağıyla evlenmeli. Ama görmeye bile katlanamayacağı birisiyle evlenmesi o kişiye iyilik olmaz aksine kötülük olur. Çünkü insan mutlu olamazsa mutlu da edemez, anca psikolojik ve manevi bir baskı ve eziyete neden olur. Evlilik önemli bir adım, emin olmayan ya da mutlu edemeyeceğini düşünenler evlenmemeli. Bu sözlerim uç durumlar için değil genel itibariyle değerlendirmelerim. Bazı uç örnekler var, kızın namusunu çalmıştır "Ama sevmiyom" falan derse zaten o kişiyi adam yerine koyup da cevap vermem yani.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Benim için pek çok fedakarlık yapmışsa zaten zamanla ben de onu severim büyük ihtimalle..

0|0
    0|0
  • ne merhameti ayol, doğrudan çıkar denir ona.

evet evlenirim hiç bakmam.

0|0
    0|0
  • Hayır kurumu muyum ben

0|0
    0|0
  • cevapları bende merak ediyorum :)

0|0
    0|0
  • Evlenirim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• güzel bir soru belkide bir çoğunu ikilemde bırakmıştır bu durum bazen bakıyorsun etrafına çok büyük aşklar yok artık 3 gün bilemedin beş günde bitenler haftasına başlayanlar bu durum yaşanırken insan birinin sizin için inanılmaz fedakarlıklara girmesi elini taşın altına sokmaması güvenilir olması yanında olması evlenmek için aşk tan daha üstün özellik gibi duruyor yani sevip sevmediğimi bilmediğim dediğimde sevme ihtimalininde var oldugu kanısı var evlenebilirm heralde... biraz uzun oldu sanırım dostum:)

0|0
    0|0
  • evlenirsek o kişiye merhamet etmiş olmayız ki... evlilik bambaşka bir şey, önce kalp onaylar sonra akıl...

0|0
    0|0
  • CvipeR beni seviyo mu bilmiyorum ama şu anda evlenmeye karar verdik

konu merhametse CvipeR orada yoktur

0|0
    0|0
Yükleniyor...