Beşiktaş Antalyaspora yenildi ne düşünüyosunuz ?

Beşiktaş 2-0 yenildi sizce şampiyonluk hayalleri bitti mi ?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ligin en kötü takımından fark yedik, oyun olarak da berbat oynadık. Bu mağlubiyetin bir bahanesi olmaz. Beşiktaş bana göre lige havlu attı.

1|0
    1|5
    • -1 verdim bjk lı olarak

ya her derbiden sonra takımların kötü oyunu puan kaybetmesi çok doğal geçmişte çok örneği var bunun

bursa maçındaki futbolu gördükten sonra bu takımdan hiç bir zaman bu sene umut kesilmez.

• şimdi özetlerini izledim, iy bjk gayet iyi oynadı,etkiliydi, pozisyonlara girdi, direkten dönen top var o gol olsa bugün belki 3 puanı alacaktı, ilk yarının sonlarına doğru antalyanın tek pozisyonu vardı ilk yarı için. 2. yarı ilk gol tamemen diarranın inaılmaz bireysel yeneği ile olmuş adam harika gol atmış, vuruşta iğne deliğinden geçer gibi adamın içine messi kaçmış o anda ona yapabilcek bişey yok, böle maç kazaları olur fenerinde başına gelir gs ninde maraton uzun daha

• inş. senın dedıgın gıbıdır.

Erkekler Ne Diyor 13

• Tabisi hayır...

Daha sezon başlarındayız, Galatasaraylı olarak söylüyorum daha uzun bir zaman dilimi var. Bir mağlubiyetten şampiyonluk gitti paranoyalarına girmeyin.

Sonuçta tek adapte olunacak kulvar şu an lig.

cut.

0|2
    1|0
  • Mancini sistemi kurarsa şampiyonluk Fenerbahçe Galatasaray arasında geçer...

Fenerbahçe daha bir tane derbi oynamadı, Bursa EsEs gibi deplasmanlara gitmedi. Galatasaray'ın avantajı ikinci yarı tüm derbileri, büyük maçları içerde oynayacak olması. O yüzden şuandaki duruma aldanan Fenerbahçelileri, ilk 4 haftadaki Beşiktaşlılara benzetiyorum :)

0|0
    0|1
  • Bilic'e yok yere ceza veren zihniyetin ürünü bu futbol. Bugün oynadığımız. Daha doğrusu oynamadığımız. İlker Meral'in sülalesi sağlam küfürler gördü bu akşam onu bilsin.

0|0
    0|0
  • bir ata sözü var bilirmisin hızlı giden atın b****ku seyrek düşer diye beşiktaşta öyle hızlı gitti b****ku seyrek düştü sonuç bu olacağı belliydi...

0|0
    0|2
  • sahada tek ayakta kalan mottaydı helal olsun adam sonradan geldi ama sol kanadın adamı benım der gibi çatır çatır top oynuyor.

Galip gelecek bir oyun sergilemedik 2 tane net gol oldu . ama şu var böyle hakemlere süper ligde daha maç verilmemeli . pozısyonu görmeyip sadece futbolcunun düşüp düşmediğine bakara foul veren komik bir hakem vardı sahada .

0|0
    0|0
  • ilk 4 maçta şampiyon ilan edip, 2 maçta şampiyon olamaz diye takımın fişini çeken örnek milletiz.

0|2
    0|0
  • şampiyonluk hayalleri başka takımlar için bitebilir ancak fenerbahçe ve beşiktaş arasında devam edecek.

0|2
    0|2
  • Olabilir böyle şeyler takımda hala geçen hafta şoku var eleştirmek yanlış olur

0|1
    0|0
  • Renkli bir lig olması çok güzel. Anadolu klüpleri sürekli yenilselerdi bu büyük takımlara karşı çok sıkıcı olurdu

0|1
    0|0
  • :D :D şampiyonluk hayalleri bitti ne demek ya 2010-2011 sezonu ilk yarı sonunda fenerbahçe 9 puan gerideydi ona rağmen şampiyon oldu hemen ümitsizliğe kapılmayın ama şampiyon fenerbahçe bu sene

0|1
    0|1
    • Yaşın itibarıyla hatırlamaya bilirsin

2003-2004 sezonundada bjk feneri 11 puan geçiyordu, o yıl fener şampiyon olmuştu mesela :)

ligde örnekler çok

• Karşılarına bir kaç tane zayıf takım çıktı hemen şampiyonluk havasına girdi 8taşlılar :D

0|1
    0|3
    • 6s ın yenemedi zayıf takım bursa,

ilk maç ts de zayıf takımdı !

• bılmem herkes oyle soyluyor gslıyım ben ama bızım durumda fena :(((((((((((((

• Bakalım neslihan bizim umutlarda Mancini'ye bağlandı :)

• Yenilgiyi hak etti ama hakem de tam bir kazmaydı.

0|1
    1|0
  • takım kötü gidiyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bıtmedı en buyuk aday su anda

0|2
    1|0
  • henüz bitmedi,kayıplar olacaktır.sakatlıklar fazla,toparlanacağımızı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Ya ben Fenerbahçeliyim de yinede yorum yapmak istedim. Ben bu Beşiktaşı anlamıyorum bir diyosun ki oo bunu kazandı artık tam gaz gider sonra gidiyo kendinden daha düşük seviyedeki takımlara yeniliyor. Ne biliyim :/

0|0
    0|0
    • ilk 4 maç beşiktaşın kazandığı maçlardan daha çok oynadığı futbol göz doldurmuştur

bugün isteksiz hevesi geçmiş bir takım vardı, ama toparlanır

• Çok iyi oldu çok güzel iyi oldu

0|1
    0|0
  • Geçmiş olsun demem tabiki de..

Ölümüne nefret ettiğim bir takımın batması beni sevindirir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...