Evleniyor ve ben seyretmekle kalmayıp...

mutluluğunu paylaşmak zorunda kalıyorum :( İş arkadaşıma aşığım ne yazık ki sevgilisi var.ilişkisi olduğunu kız arkadaşının nerede ne yaptığını zaman zaman anlatıyordu ama evlilik planlarında detaya inmiyordu.aile içinde her şey konuşulmuş tarihler netleşmiş.bugün başkasından bunların olup bittiğini duydum.başka bir arkadaşımızın düğününü konuşurken hala kendi durumu net değil gibi konuştu.ben de şakalaşarak numarayı bırak haberlerini aldım dedim.duraksadı yalan söyleyemeyeceğini anladı ve tarihi söyledi.sonra diğer arkadaşın sohbetine geri döndüm umursamıyor gibi yaptım.neşeyle diğer arkadaşla konuştum.ama o rahat durmadı.düğün planlarını saklamaya çalışan adam gitti detayları anlatmaya çalışan adam geldi.ben diğeri ile konuştukça araya girip kendi düğün planlarını anlattı.üstelik kendisinden hoşlandığımın farkında.saklamaya çalışması niye sonra dinlemek istemediğim halde anlatmaya çalışması niye?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• zaten bir ilişiki varmış bu durumda da olması gereken olmuş ve evleniyor. senin kendisine olan ilgini bildiği için de dğün hakkında detay vermek istememiş en başta ama bildiğini öğrenince de yaptığının aptallık olduğunu düşünüp anlatmıştır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• elleşme gençler mutlu olsun

0|0
    0|0
  • umudu kes diye açıkça anlatmış

0|0
    0|0
  • ego tatmini tatlım ego tatmini...

0|0
    0|0
  • Git onu sevdiğini söyle.:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence bu durumu daha fazla kurcalama. Mutluluklar diyip geç..

0|0
    0|0
  • sadece ilginden hoşlanmış ama sana karşı sevgisi yok

1|0
    0|0
  • senin ona ilgin onun hoşuna gidiyor ama sevgilisini seviyor..

0|0
    0|0
Yükleniyor...