Böyle bir adama şirin kadın mı seksi kadın mı?

Hoşlandığım adam bana her fırsatta sevimli olduğumu söyler.çapkın biri sohbet ettiği kadınlara sürekli iltifat eder.başkalarına bir şey söylerken samimi olup olmadığını anlayabiliyorum.1.5 yıldır her gün görüştüğümüz için çoğu hareketini ezberledim.ama ondan hoşlandığım için bana karşı samimi olup olmadığı meselesinde objektif olamıyorum.sürekli didişiriz.bugün yanına gittiğimde hayırdır tatlı şey dedi.sonra çok şirinsin senin kızın olursa o da çok şirin olur dedi.her fırsatta tatlı bela şirine diyor.ama çözemiyorum bir türlü.çünkü nedense onun şirin olan değil seksi olan bir kadına aşık olabileceğini düşünüyorum.sizce samimi olma ihtimali nedir?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• sana çocuk gözüyle bakıyor galiba. o yuzden sana umut verecek seksi seyler de soylemiyor umut vermiyor. belki bu sayede kendinden de uzak tutuyor olabilir. çok fazla adamın kelimelerine takılmana takip etmene gerek yok. kendine güveni olan birisi belliki. bu yuzden istediğini elde etmek için senin kadar beklemez buna inan. kendine baska bir yol bulmaya calis onsuz. basarılar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sende kaşınıyon ama

0|0
    0|0
  • o aşık olmaz şadece aşık eder ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ya allah aşşkına tipini yollasana saçı 1 numara ve az da olsa kaslı bir tipse şirine deiği kızla sadece oynar maalesef acı gerçek :( ama fotoğrafını gönderebilirsen lçok özel değilse tipten klişilik analizi yapabilirim

0|0
    0|0
    • hahahah yok öyle bir tip değil kası hiç yok sadece kas o kas dediği bir göbeği var :)

• hee o zaman böyle etrafında çok kız varsa sevimlinin pek şansı yok gibi ama her zaman küçük de olsa bir ihtimal vardır. Klişe olacak ve sıkıysa sen yap diceksin ama 'seviyosan git konuş bence' :)

Yükleniyor...