Kapat

Ne tur ınsanları yanınıza almaz yakıstırmazsınız?

ne tur ınsanları yanınıza almaz, yakıstırmazsınız?ben ıkı yuzlu sahtekar yalan dolanla ısı olan,sohbetı sadece erkekler olan onlarla ılgılenen yekde kafalı bos ınsanları yanıma almamda yakıstırmam da.ya sızler?

0|0
12|15

En İyi Kız Görüşü

• ben simdi burada diyemem ki,onu bunu yakistiramam diye..

belli olmaz.

insaniz sonucta.

her zaman fikirlerimiz degisebilir.

özellikle yanimiza yakistirdiklarimiz konusunda..

her bir özelligin insanda bir tecrübenin getirmis oldugu tepki olduguna inaniyorum.

onun icin fazla ön yargili olmaktan yana degilim ve sunu bunu asla yapmam da demek istemiyorum.

hayat bu..

büyük konusmamak lazim...

0|0
    0|0
    • hoslanmadıgın ınsan tıplerı vardır bunları belırtın o halde

• bende bırını mutlu ettıgım ıcın mutlu oldum:)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• iki yüzlülerden bilmediği konu hakkında bilgiçlik taslayan ve iddaa eden salaklardan ve kendini haklı çıkarmak için ona buna çamur atan insanlardan nefret ederim! hatta bu tür ne kadar yaratık varsa canı cehnneme... ohhhh rahatladım ya :))) iyiki sormusn bak bu ara cevremde böle aslaklar birikti at sineği gibi

1|0
    0|0
    • hepsını kıskıslee:)

• bazıları çok yakına kadar sızmış kişlemekle hemen olmuyor işte sabır çekiyorum ama patladım patlayacam az kaldı hepinizin canı cehenneme mk sünepeleri defolup gidin dicem az kaldı:)

• :)hadı bakalım

• içinde vatan sevgisi olmayan egoist bencil kompleksli ve takıntılı mevki makam delisi insanları değil yanıma bulunduğum ortamda bile kendimden uzak tutarım.

1|0
    0|0
  • Kendini bir bok sanan

1|0
    0|0
  • Dedikoducu fesat.küfürbazlıkta direten.islami hayat tarzına karşı olan tiplere fazla uğramam.fakat insanlığıda esirgemem ,en azından yolda gördüğümde selam verir.ihtiyaçları olduğunda karşılamaya çalışırım,fakat aralarında fazla bulunmak istemem.birde akşam tvde saçma sapan programları ve dizileri izleyenlere tahammül edemem,hemen o mekanı terkeder diğer odaya geçerim.

1|0
    0|0
  • Egoist, nankör, haset, cimri ve ırz düşmanı insanları kapıya it diye bile bağlamam.

1|0
    0|0
  • kimseyi yeterince kalabalık etrafım

1|0
    0|0
  • espri anlayışı olmayan çok ve gereksiz konuşan sesli gülen insanlarla pek dolaşmam bir de herkese canım cicim gibi hitap edenlerden tiksinirim hele bir de bu erkekse

1|0
    0|0
  • çok ama boş konuşan insanlardan nefret ederim

1|0
    0|0
  • boş konuşan atan tutan ve tayyipci insanlar

0|1
    1|0
  • Ne mutlu ...

Son cevabımdır sana ... !

1|0
    1|0
  • İki yüzlü,sahtekar,kendini beğenmiş,yalancı ve kadir kıymet bilmeyen insanı yanıma yakıştırmam.

0|0
    0|0
  • akplileri yakıştırmam mesela çünkü hepsi makarnacı cahil insanlar topluluğu...

0|0
    1|1
  • erkeklerin yilisigini kizlarin kaşarini

0|0
    0|1
  • Kendini beğenmişler ve hiç bir şey yapmadığı halde konuşmaya devam edenler..

0|0
    0|0
  • iyi veya kötü farketmiyo kafamın estiğini istediğimi uzaklaştırıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• ukala olanlardan,birşey bilmediği halde bildiğini iddia edenlerden,karaktersizlerden,devamlı mutsuz ve umutsuz olanlardan,hastalık hastası olanlardan vs uzak dururum

1|0
    0|0
  • Aynen + yalaka insanlar

1|0
    0|0
  • Yılışık,çıkarcı tipler.

2|0
    0|0
  • Cahil, çok konuşup boş konuşan.

1|0
    0|0
  • beni zor durumda bırakmıyıcak zor durumda olduğumda yani bişey dedim rezil olmak üzereyim beni dahada rezil etmeden o durumdan kurtarabilecek birine ihtiyacım var..

1|0
    0|0
  • suçlulardan ve işime gelmeyen kişilerden uzak dururum

1|0
    0|0
  • aynen ayrıca bencil ve yalaka olanlarda var tabi

1|0
    0|0
  • kasntılı yapışkan gurursuz insanları

0|0
    0|0
  • ikiyüzlüleri beni sevmesin gelsin yüzüme söylesin ben onu öyle adam sayarım

0|0
    0|0
  • ukala yalaka çok blmiş egosu tavan yapmış kendini beğenmiş insanlarla yakınlık kurmam .

0|0
    0|0
  • yüzü asık çirkef görnmlüler uzak dursn .

0|0
    0|0
Yükleniyor...