Paketten ne umdunuz ne buldunuz?

Ben kendi adıma pakette ihanetten,vatan hainliğinden başka birşey bulamadım.Maden özgürleşiyoruz inancın ibadetin önündeki engeller kalkıyor TÜRKLÜK bu kadar insanların zoruna gidiyor o zaman nüfus cüzdanlarından din hanesi kalksın yerine ırk hanesi gelsin biz de kimimle iş yapacağımızı bilelim,bütün dükkanların,markaların sahiplerinin ırkı açıklansın biz de ona göre TÜRK olmayandan alışveriş yapmayalım paramız vatan hainlerine gitmesin,işe insan alırken cüzdanında TÜRK yazmasını kabul edenleri alalım,eğitim verirken sadece TÜRK olanlara eğitim verelim,herkes isminde kullanılacak harfleri kendisi belirlesin,Göktürk alfebesinin harfleri de ilave edilsin alfebeye biz de onları kullanalım bunun adı da özgürlük eşitlik olsun.Ya sizce?

Güncellemeler:
Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:

Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.

Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:

VERME, DÜNYALARI ALSAN DA,BU CENNET VATANI.

üç beş oy,başkanlık sistemi,makam mevki için vatanını satanlara en iyi cevap bu bence

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• türklükten bu kadar nefret eden insanların türkiyeyi yönetiyo olamsı çok garippp! kafalarına göre paket yapıyolar ! iyiki bir TÜRBAN var nereye sokacaklarını bulamadılar bu akp zihniyetindeki insanlar hala olayı çözemedi adam pkk ile işbirliği yapıyo aponunn sözünün dışına çıkmıyo adamların isteğine göre paket çıkarıyo bizimkileride türbanla kandırıyo !yolda herkese sorsan türklük için k*çını yırtar ama andımız kalkınca bir havalar bir havalar ! madem türk olmaktan bu kadar rahatsızsınız hepiniz defolup gidinnn! Herkes Turk olmadigi icin andimiz kalktiysa,herkes musluman olmadigindan camiler,herkes alevi olmadigindan cemevleride kalkar sonumuz kötüü ATAMIZIN kurduğu ülkeyi ne hale getirdilerrr

0|1
    0|0
    • Zaten sıra ezan da ve din de.Ne diyoruz biz TÜRKLER Bayrak inmez,Vatan bölünmez Ezan dinmez.Bayrak indi vatan bölünüyor sıra ezan da yakında bir açılımla bir paketle ezanı kaldırıp,camileri de kapatacakla.İsim değiştirilir,soyisim değiştirilir,ülke değiştirilir,din değiştiirilir ama ırk asla veya asla değiştirilmez.TÜRKLÜK sonradan kazanılmaz doğuştandır NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

• bide bunlari insanlar görse snumuzun nere dogru gttgni anlasa şu adama inanmayi bıraksa ne guzel olur !onlara inat TÜRK olmaktan gurur duyuyorum NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Kızlar Ne Diyor 1

• Dünyada geçerli üç sistem var.din kökenli, kapitalist ve sosyalist düzenler.bu üç sistem de ırka dayalı bir oluşumu kesinlikle reddeder. sen nesin?

0|2
    0|0
    • Biraz da dünya açılım yapsın yeni bir pakette onlar açsın ırk açılımı olsun adı da

• Irk açılımını da sen yaparsın

• Herkes yapıyor açılım herkes açıyor paket herkes konuşuyor bilip bilmeden bir pakette ben açayım ne olacak benim ne eksiğim var?

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu paketten çıkınca beni mutlu edecek tek şeyin uzun marlboro olduğunu biliyordum .O da çıkmadı ya la

0|1
    0|0
  • bunu söylemek için paketi beklemeye gerek yokki, son 3-4 senedir olan bir durum

1|0
    0|0
    • bekleyenler için sordum acaba ne umdular ne buldular?

• Yani o da ayrı mantıksızlık orada çalışşanlar da vatandaş değil mi?Hakim cübbesinin üstüne eşarp taksa olmaz mı?Neden olmuyor?

• başka etkenlerden çekinmişler

Yükleniyor...