Parayla aldığınız bir suyu ?...

parayla 0.5 lt su aldınız yazın ortasıdasınız çok susadınız ve küçük bir çocuğa para verdiniz su al diye gitti su aldı getirdi sizde cok susamıssınız tabi sıcak hava açtınız bir yudum aldınız ve baktınız sıcak bu suyu içmeye devam edermisiniz yoksa atarmısınız?

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Bir insan para verip aldığı birşeyi sırf istediği durumda değil diye düzeltme imkanı olsa bile atmak, değersiz görmek ancak alınteri dökmeden hazır yemeye alışmış birinin yapabileceği birşey.

Sıcak suyu içmek istemem elbette ama suyu alıp değiştirmesini isterim veya en kötü ihtimalle alıp eve götürürüm. Asla dökmem. Günahtır, ziyandır.

0|0
    0|0
  • suyun soguk olmasından ziyade susuzlugun dindirilmesi daha iyidir. cünkü vucut sogut su istemez. soguk su öyle serinletmez.

0|0
    0|0
  • Elime aldığımda pet suyu anlayamıyor muyum o suyun soğuk olmadığını? Sıcakta zaten soğuk su belli olur etrafında nemden su damlacıkları oluşturmasıyla.

0|0
    0|0
  • Sıcak su içmek daha iyidir. Çünkü içilen soğuk su vücut sıcaklığına düşmesi adına vücudumuz enerji harcar.

0|0
    0|0
  • kendi işimi kendim yaparım ya da çocuga su al diye para veriyosam 0 para 50kuruş olmaz ki suyu içmediğimde çocuga ayıp oldumu diye düşünmiyim

0|0
    0|0
  • kafamdan aşağı dökerim :D ziyan etmem serinletir sıcakta olsa

0|0
    0|0
  • soruyu okurken mükemmel heycanlandım

0|0
    0|0
  • sıcak sevmem.bi ağacın altına döker geçerim.

0|0
    0|0
  • neden atimki herkes hata yapar çok saçma bir soru tuvalete gitseniz gitmelimiyim diye soracaksınız pes

0|0
    0|0
  • para verdim o kadar tabi içicem :))

0|0
    0|0
  • Atmam ama icmemde ;)

0|0
    0|0
  • Ben icerim cunku yaz kis ilik su icerim. Sicak da olabilir fark etmrz.

0|0
    0|0
  • içmezdm sıcak su içemiyom

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İçerim tabi ki.

0|0
    0|0
  • havaların nasıl gittiğiyle nasıl alakalı bu. yazın sıcağında sorulsa başka, şimdi havalar serinlemişken başka cevap ağır basar:)

0|0
    0|0
  • icerim neden atiyimki

0|0
    0|0
  • yeterki su olsun isterse kaynamış olsun...hem yazık deqilmi çocuğa o sıcakta onu tekrar yollamak

0|0
    0|0
  • o an ki psikolojime bağlı

0|0
    0|0
  • Su olmasi yeterli.cok soğuk sevmiyorum zaten.

0|0
    0|0
  • içerim hiç yoktan iyidir

0|0
    0|0
  • Sonunda degısık bısey cıkcak sandım soruda. Icerım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...