Ben niye bu kadar eziğim ?

Şimdi dışarı çıkmam lazım ama çıkamıyorum önemsiz hissediyorum kendimi sosyal fobimde var zaten.

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kendını değerlı hısetmeyen Bırısını baskası neden değerlı hıtsetsınkı

İşin yaş

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Evlat pazar günü saat 16'da bir kitaba başladım bugün saat 17 ve ben kitabı bitirdim. Kitap tam tamına 291 sayfa sanıyorum ki bu zamana kadar bu denli sayfa sayısına sahip bir kitabı bu kadar kısa sürede okumadım. Yazdıklarımı buraya kadar okuduğunda diyeceksin ki sorduğum soruya bak verdiği cevaba bak ne alaka şimdi kitap mitap haklısın çünkü okuduğum kitabın ne olduğundan henüz bahsetmedim. Kitabın ismi "Ben dünyanın en akıllı insanıyım" - Erdal DEMİRKIRAN. Bu kitap sayesinde "nefret" ettiğim hayatımı deli gibi sevmeye başladım, "intihar" düşüncelerinden tamamen sıyrıldım, beş seneden beri kullandığım "sigarayı" tamamen bıraktım, ruhuma pelesenk olmuş "üşengeçlik" illetini kendimden söküp attım, "başarısızlık" ibaresinin aslında var olmadığını öğrendim, yetenek denilen saçmalığın yalnızca farkındalık olduğu yani istediğim takdirde Zeki Müren gibi bir ses sanatçı veya Al Pacino gibi başarılı bir aktör olabileceğimin farkına vardım,en güzeli "dünyanın en akıllı insanı" olduğumun varkına vardım. Çılgınca inanıyorum ki dünyanın en iyi yönetmeni olacağım ben buna kayıtsız şartsız inanıyorum. Bu inancı ve güveni okuduğum kitap sayesinde kazandım sana önerim bu kitabı satın alman. Kitabın fiyatı 9,5 TL bir paket sigara parası umarım bu kitabı edinip okursun. Sonrasında sorduğun soruya bakıp aslında ne kadar önemli bir insan olduğunu en güzeli ise "dünyanın en akıllı insanı olduğunu" hatırlayıp sebessüm edersin saygılar...

0|0
    0|0
  • ben niye eziğim dersen o iş bitti zaten

1|0
    0|0
  • Belki de dışarı çıkmak için bir sebep bulamadıgından olabilir veya sebep arıyorsun?

0|0
    0|0
  • bu durumdan sadece hakiki dost edinerek kurtulabilirsin bu durumunu bilen ve sana yardım edebilecek hakiki bir dost edinmen gerekir varsa öyle biri güvendiğin bence bu duruma onunla takılarak başlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • sakın kendini öyle görme koy cebine paranı eylen biraz kendine güzel bişiler al nebilim bişiler yapmaya çalış sevgilin varsa güzel yerlere gidip manzara izle

0|0
    0|0
  • bence sen ezk değilsin ezilmişsin :D

0|0
    0|0
  • Öyle dersen kendini inandırırsın zaten ilk önce beyninde bitir

0|0
    0|0
  • eziiiiiikkkk :D

1|0
    1|2
  • neden böyle düşünüyorsun kendine haksızlık ediyorsun...

0|0
    0|0
  • soru sorarken bile ezik gibi davranıon niye gizlion ya kendini?

0|0
    0|0
  • arkadaşlarınla aran nasıl?

0|0
    0|0
  • arkadaşlarınla cık gez bıraz acılırsın sosyal hayata atılırsın asosyal olma cok pısman olursun abla.

0|0
    0|0
    • hiç arkadaşım yok

• evet yok genelde yalnız otururum dışlıyorlar beni

• güvenilir ve samimi olursan içinin dısının bır olması gerek arkadslık payı guven muessesedırı.

• ergenlikten olabılır belkı kac yasındasın ?=

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendini sevmeyi öğren, kimseye gerek yok sen kendini eziyorsun

0|0
    0|0
    • sana sarılsaım geldi şuan o kadar yalnızım

• oy kıyamam, dünyada sana senden daha değerli bir insan olmamalı sen kendini sev kendine değer ver ki etrafından da göresin. Sarılmak zor olur belki ama ama yaz

• sımdı cıkma gunduz cık

0|0
    0|1
Yükleniyor...