Gittiğiniz en berbat yer neresi ?

ben bugun gıttıgım bı yerı soyleyeyım .. bahcelıevler medicalpark hastahanesi gittiğim en berbat hastahanelerden birisi.. eeg'ye girdim kadın ben yataktayken telefonla muhabbet edıyor.. konusma ve kıpırdama yasagım var kablolar baglı agzımıda acamıyorum sayayım kadına :D para olayı desenız kazıgın onde gıdenı 2 test bı muayene ıcın 600 tl kol gibi giriyo.. yetmıyo recete ıcın 60 tl daha ıstıolar.. en alt katta bı hastaya acil kan gerekti ona kan vermeye ınınce bıle yarım saat beklettıler neymıs test yapıcaklarmıs .. e ulan kayıt var sızde 2 ayda bır duzenlı hastaya kan verıyoruz neyın testı bre dümbük ?

kısacası o hastahane btmıstır benım ıcın :))

sizin gıttıgınız berbat yerler nereler ? neden berbat buldunuz ?

0|0
4|16

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• bizim esnaf lokantası yaa. kurunun yanında verdiği soğanın cücüğünü alıyor halbuki bilmiyor ki ben cücüğü için soğan yiyiyorum

1|0
    0|0
  • Buradaki bankalardan nefret ediyorum

Aslında bütün bankalardan

10 tane vezne olur, 4 tanesi çalışır. 3 saat sıra beklersin.

1|0
    0|0
  • Bugün bağcılar medipol hastanesine gittim tahlil vs yaptırdım. 1 saat bekle dediler. tam 1 saat sonra gittim. 2 saat sonra çıkacak dediler. 2 saat sonra gittim. ana bacıda sövdüm

1|0
    0|0
  • ankara çinçin nedenini anlatamam görmen gerek :)

1|0
    0|0
  • cerrah paşadanda ben sogudum dokturun birine bir şey soracaktım git dedi sıra al gittim sıra aldım beyersem paralıymış 50 tl verdim ozaman bir soru sormaya

1|0
    0|0
  • Diş hastanelerini ve dişçileri hiç sevmem.

1|0
    0|0
  • test konusu doğru da lakaytlığı hiç sevmiyorum ya

0|0
    0|0
  • Gittiğim en berbat yer askerlikti, insanlıktan nasibini almamış bu kadar insanı başka bir yerde göremem sanırım

0|0
    1|0
  • O parayi benden alabilecek hastaneyi taktir ederdim;)

1|0
    0|0
  • Şu an ki ünv. :)

1|0
    0|0
  • gittiğim en iğrenç yer cehennem dizayn özürlü biri yapmış belli, biraz konfor olur demi ya

0|0
    1|0
  • emine erdoğanın hastanesi hakkında nasıl kötü konuşursun şimdi silerler senin xperlerini veya üyeliğini iptal ederler admaların ileri demokrasisi var.

0|0
    0|0
    • adamı ...yolar boyle bu devlet ıste

• boş yere özel hastanelerin aldıkları fazla ücret için kesilen cezaları affetmediler adamlar demokrasileri çok ileri kendileri için ama

• kahve tuvaleti :D

0|0
    0|0
  • söyleyecektimde vazgeçtim bir anda...

0|0
    0|0
  • sen hiç sallanan köprüde piknik yaptınmı :)

0|0
    1|0
  • Sarphatipark

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Öyle çok şikayetçi bir yapım yok

Birşeyini beğenmezsem diğer şryini beğenirim

Kendime sıkıntı yapmam

0|3
    0|0
  • Hastane. Ameliyat odasının önünde beklemek.

1|0
    0|0
  • Bankalar kadar berbat bir yer görmedim henüz.

1|0
    0|1
Yükleniyor...