Son günlerde orta yaşlı kadınların gençlere..orta yaşlı adamların da genç kızlara baktığını görüyorum..

son günlerde orta yaşlı kadınların gençlere..orta yaşlı adamların da genç kızlara baktığını görüyorum..aynı göz süzmeler,laflar falan..devir değişti mi sizce..?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• bayan terzisinde 2 gün önce başıma geldi kadını tanımam etmem benle muhabbete başladı terziye gömlegi daraltırdım şurası olmamış dedim dur ben bakem dedi kadın her yerimi terziden fazla elledi kadın terzide degil oda daralttırmaya gelmiş yani anlayacan kadın beni yedi bitirdi de neden öyle yaptı anlayamadım valla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yaşlı kadınlarla erkekler gençleri tercih ediyor çünki yaşlandıklarını kabule edemiyor.Erkeklerin saçları gidince kadınlarında yüzü buruşunca acaba halen genç birini etkileyebilirmiyim derdindeler.Ve kendinden çok yas farklı ilişkilerde ailelerinide bir takim sorunları oluyor.Baba sevgisi alamayan anne sevgisi görmeyen vs :).

0|0
    0|0
  • yani neticede hep gençlere hep gençlere mi diyorsun ?

0|0
    0|0
  • bunu psikolojk nedeni ünlülerin böyle yaşaması çünkü kendi kimliğimizi oluşturamayacak kadar cahil 1 toplumuz

0|0
    0|0
  • dünyada genç kızlara asılan o yaşlı adamlar kadar iğrenç birşey görmüyorum birde evli olan pislikler var çüklerinden asıp sallandırasım geliyor

1|0
    0|0
  • kısaca mılletın gozu hep dısarıda :)

0|0
    0|0
  • yaşlı kadınlarda genç kızlara bakıyo bir onu biliyorum ama niyet belli olsa gerek :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bahsettiğin işi yapanlar bekar insanlarsa bunda bir sıkıntı görmüyorum sonuçta herkes genç ister ama bunu yapan insanlar evli ise onun adı ahlaksızlık

1|0
    0|0
  • Abazalıktan

0|0
    0|0
  • bu ademden beri böyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...