Rizeli hangi takımı tutar?

Arkadaşlar aranızda Rizeli olan varmı? Çünkü Rizelilerin kaçta kaçı Fenerbahçe'yi tutar Kaçta kaçı Galatasaray'ı tutar Kaçta kaçı Beşiktaş'ı tutar Kaçta Kaçı Trabzonspor'u tutar Kaçta kaçı kendi takımını yani Çaykur Rizespor'u tutar destekler Aranızda Rize'yi seven ve Rizespor'u tutan var mı? Bunu merak ediyorum aranızda bu işlerden iyi anlayan varsa cevabını verirse sevinirim Yalnız doğru bilgi olursa benim için daha iyi olur

Güncellemeler:
peki Rizeliler Galatasaray'ı destekledikleri kadar Rizespor'u niye desteklemiyorlar Rizespor basit takım mı? Fenerbahçe'yi tutan da var Fenerbahçe iyi bir takım mı? Trabzon halkı kadar olamadık zaten biz Rizeliler öyle olsaydık Trabzonspor gibi olurduk ama Trabzon kadar değiliz Bunun nedeni nedir?

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• Rizeli arkadaşlarım var hepside Galatasaraylı. link En çok Galatasaray'ı tutarlar.

0|2
    1|0
    • linke baktım o zaman Trabzon halkı kendi memleketlerindeki takımı destekliyor

• Trabzonlular kendi memleketin takımını destekler zaten, aşağıya inerseniz Rize halkının en çok hangi takımı tutuğunu görürsün.Rizeliler neden kendi takımını destekler onu bilmiyorum.Ama Rizeliler en çok Galatasaray'ı tutar.

RİZE GS:%31, FB:%27, BJK:%15

• Yanlış oldu. Rizeliler neden kendi takımını desteklemez onu bilmiyorum olcaktı.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• rizesporu tutar

0|0
    0|0
  • Bu aşk arma aşkım normal aşk gibi hangit akımı severse gönül verire onu tutar bende adanalıyım ama beşiktaşlıyım küçüklüğümden beri ilk bildiğim maçlarında bağırdığım sevdiğim takım o! senin gibi geri kafalılar şehrimin takımı varken başka tamın tutmam der allahın öküzleri yaşamnız hata!

0|0
    0|0
  • Hepsi Fenerli..

0|0
    0|0
  • alayı fenerli

0|0
    0|0
    • internetten baktım az önce %31 Galatasaray,%27 Fenerbahçe internet öyle söylüyor hangisi doğru hepsi fenerli değil aralarında Rizespor'u tutan da var ama yüzde kaç ?

• benim babamda rizeli.. anlattığı kadarıyla o kadar fanatik değillermiş rizespor yenilgi alsın diğer maçlarda stadyummlar boşalırmış

• Çaykur Rizespor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Rizeliyim ama galatasarayı tutuyorum. memleketim rize ama hiç gitmemişim.. sonuç olarak galatasaraylıyız

0|1
    0|0
  • Rize'de fenerli daha çok bunu rizeyi destekleyen taraftar gruplarından anlayabiliriz fener maçında sayılarında azalma oluyor çünkü çoğu fener trübününe geçmiş oluyor.

0|0
    0|0
  • Rizeli olan tabzonu tutmaz, Ya kendi takımını tutar ya da 3 büyüklerden birini

3 büyükler konusunda da eşittir bence

0|0
    0|0
  • bayburt spor

0|0
    0|0
  • Fenerbahçenin kalesi sayılır rize çok fazla fenerbahçeli varmış orda

1|0
    0|0
  • Rızespor veya Galatasarayı tutar

0|0
    0|0