Kızlar kaç yaşınızdan sonra karaktere bakarsınız?

Kızlar genelde böyle bir erkekte karakterden önce yakışıklılığa bakıyorlar. Tipsiz olan ama gerçekten adam gibi adam olan erkekler hep tanınmadan yargılanıyorlar hani. Peki kızlar siz genelde kaç yaşınızdan sonra karşınızdaki erkekte sadece kişilik ve karaktere bakıyorsunuz ?

0|0
113

En İyi Kız Görüşü

• ben 15 yaşımdayken birine aşık olmuştum platonikti ama ben onu o olduğu için seviyordum sonra bir gün işte o başka okula gitti falan ben onu görmedim ve artık ona o kadar bir şey hissetmediğimi anlıyordum fakat ona olan aşkım 3 yıl sürdü ve hep onu o olduğu için karakterine aşık oldum ben bunu ne zaman anladım ona bir karşı artık çok bir şey hissetmediğimi anlayınca sonra işte baktım ona aslında öyle yakışıklı biri değilmiş ama ben onu gerçekten onun o olduğu için sevdiğimi anladım ve o zamandan beri ben karaktere aşık olduğumu anladım aslında aşık olunca insan gerçekten güzelliğe değil karaktere bakıyor bunu o zaman anladım ...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Kişiye göre değişir 20li yaşlarda kişilik iyice oturur asıl istediğimizin ne olduğunu biliriz tip önemsiz kalır.

0|0
    0|0
  • Her insan farklidir bazen 16 yasindaki bi genç kizin bile çok olgunca dusundugunu gorebiliriz. Sahsen benim bu konudaki dusuncem sudur. Insan ilk kez gordugu veya tanistigi birinin karakterini içini bilemez. Bu yuzden dis gorunusu etkiler, tabi zamanla o insanin karakterini tanidikça soguyabilir. Ama mesela bi arkadas ortaminda muhabbet ediyorsunuz ve size dusunceleri çok guzem geliyor ve gorunusu çok iyi olmamasina ragmen bi hoslanti olusabiliyor.

0|0
    0|0
  • Bu kişinin karakterine bağlı bence.

Genelleme yapılamaz diye düşünüyorum.

Benim lugatımda karakter ağır basar.

0|1
    0|0
  • ben hiç tipe bakmadım lütfen genelleme yapmayalım :D

0|1
    0|0
  • kendimi bildim bileli karaktere bakarım

tipine gittiğim erkek yoktur

0|0
    0|0
  • Ergenlikten sonra sanırım karaktere bakılmaya başlanıyor.

0|0
    0|0
  • bir erkeğe bakarken her zaman karakter önde geldi benim için :) yaşı yok yani :)

0|1
    0|0
  • 19um ve 17den ıtıbaren hep karaktere baktım

0|0
    0|0
  • hiçbir zaman sadece kişiliğe bakılmaz bence :) ikisinden de biraz olmalı o zaman her yaşta düşünülür

0|0
    0|0
  • gencken tıpe yas ılerledıkce karaktere ama ben hep ıkısını ıstedım:DD

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeş kızları bu şekilde acımasızca yargılıyoruz değil mi ? Niye hep tipe bakıyorlar felan filan iyide sana birşey sormak istiyorum iznin olursa ? Sen kızda tipe bakmıyormusun ? Tipini beğenmediğin kıza gidip asılırmısın ? %90 HAYIR ! şimdi kalkıpta ben karaktere bakıyorum geyiği yapma :) gerçekler acıdır kardeş :) Ama hayattan ümidini kesme . Bir gün beğeniceğin biri senide beğenicektir .

0|0
    0|0
    • Söylediklerinde sonuna kadar haklısın sana katılıyorum. Ama arkadaş sokakta hep görüyorum yani böyle afedersin yüzüne bile tükürmeye layik görmediğin erkeklerin yanında manken gibi kızlar var. Ya peki o zaman madem bizi niye kızlar hep tanımadan yargılıyor bizede en azından bir şans tanısınlar. Bu ne perriz bu ne lahana turşusu.

• genelde 20 den sonra bakılır.

0|0
    0|1
    • 20 den sonra paraya bakılır kardeş karaktere değil :) Karaktere bakan her yaşta bakar :)

• bazen kusuyorum ben

0|1
    0|0
Yükleniyor...