Evet yorumlarınızı bekliyorum ne yapardınız ?

var olan bir ihaneti ortaya çıkarttınız ve kendi gözünüzle bakmaya kıyamadığınız canım dediğiniz sevdiğiniz sizi aldattı kararınız ne olurdu ayrılırmıydınız ya da mücadele edip o adamla hayatınıza devam mı ederdiniz farzedelim ki devam ettinz bu olayı atlatmak için neler yaparsınız ? teşekkürler

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Zor bir durum, kendin için sorduğunu varsayarak tavsiyem şudur, her insan hata yapabilir mantığından hareketle sadece bir kereye mahsus affedilebilir belki de çok emin değilim doğrusu, başa gelmeyince asarım keserim demek kolaycılık oluyor da senin yerinde olmak istemezdim, ne zor soru bu böyle? Erkek olsaydın bile ayrıl diyemezdim sanırım ve biliyor musun bir çok erkek karısının kendisini aldattığını bildiği halde bir fırsat (bazen daha da çok) daha verir. Sen de fırsat ver ama uzun bir süre takibine devam et ve ilk ihanette gönder gitsin.

1|0
    0|0
    • çok haklısınız ve ayrıca yorumunuz içinde çok teşekkür ediyorum çok zor günler geçiriyorum ve nişanlıyız belki sevgilim olsa hiç düşünmeden bitirmiştim ama dediğiniz gibi her insan bir sansı hakeder

• Umarım güzel bir evlilikle bunların tamamını unutturacak mutluklar tadarsınız. Damat beye de söyle kırarım bacaklarını, senin değerini bilsin, bu şansı da iyi değerlendirsin. Mutlulukların en güzelleri sizin olsun, Allah gözyaşı yerine kahkahalar nasip etsin sizlere.

• Amin Allah sizden razı olsun sizde cok mutlu olursunuz inşallah ama güvenimi ve sevgimi kaybettim artık :(

Erkekler Ne Diyor 2

• Yolu verir hızlı gitmesi icinde sert bir bicimde sutlarım .

1|0
    0|0
  • evli iken aldatanın sonu ölüm yani benim için ölmüştür bırakırım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayrılırım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...