Hava nemli, parmakların nemi yerini bulur mu?

link

dişlerinin arası ayrık kadınların sigara içmesi bambaşkadır.dudakların dolgunluğu bağıl.her cadde de arabalar için yapılmış.bu konularda anlaştıysak bakalım devamı nasıl olacak.

masanın üzerindeki takma tırnaklar bir mihrak oluşturabilirmiş gibi geldi.ben takmadım yok.belki sevgilisidir.yine de kesimi pek güzel diyemem.çıplak ayaklarıyla halıya basarken yapıştırıcının kurumasını beklemiştir.evde terliğe rastlamadım.ağzının kenarındaki sigarayı almıştır adam, gözleri buluşmuş mudur?ya da kadın sesine hakim olabilmiş midir?uzun soluklu ilişkilerde ses problemi ciddi bir sorun günümüzde.(evinde tırnak taktığın adam tuvalete rahat girer sanırım.)

diyelim ki siyah saten gecelik.üzerinde hırka bile vardır.ben şüphelenirim.dip boyası gelmiştir.tek kişilik yatakta yatarlar yine de.odada kitaplık vardır hem.yine de güzeliz demek güçleşiyor bazen.buradan bana film çıkmaz.

soruya gelelim öyleyse:

ilişkinin uzunluğuna bağlı olarak yok olan neyi özlersiniz?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• erotik.

cevap:

ses tonu, yüz ifadesi hep kayar gibi gelir bana.başta içilen kahve önemlidir mesela, kahve seksidir.sonra kahveye formdan düşen o* muamelesi çekilir.ifadesi incecik sanki.

uzun süren ilişkilerde nasıl sevişiyorlar anlamıyorum.

1|0
    0|0
    • İlişki uzuyor, memeler sarkıyor falan.

İçlik don giyiliyor soğuklarda boşuna aseksüel değilim.

• ses yok mu yavrum?

ağzının kenarından ilk aldığında sigarayı, bilirsin, şuh bir kahkaha belki.en son yeaa salak versene amk, böyle bu.sevişmek tek gecelik belki.

Erkekler Ne Diyor 7

• vaaaaaaaaav müzikle birlikte 10 numara 5 yıldız yazı olmuş. yanımda hıssetım senı gızlı. Tabiki uzun ılışkıde yalnızlığı ozlerım ben ısssız adamım

0|0
    0|0
  • tutkuyu özlersiniz bazen. bazen yeniden aşık olmakta ki o ilk süreci. flört sürecini özlersiniz. ilk öpücükteki o heyecanı özlersiniz.

0|0
    0|0
  • İlk anlardaki heyecanımı...

0|0
    0|0
  • hasret...

0|0
    0|0
  • Başka işlerin yokmu senin

0|0
    0|0
  • cinselliği özlerim tabikiiiiiiiiiiii