Erken gelen erken gıder

erken cınsellk arayı bozuyormus...erkek kaçıyormus doğru mu..ınsan sevdgnden kaçar mı... evlennce de soğur o halde

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Evlilik başka, orda sahiplenme içgüdüsü olacak ama sevgiliyken yaşanan cinsel ilişki ya da yakınlaşmalar arayı bozuyor. Bi süre sonra buluşmakta ki tek amaç o yakınlaşmalar gibi geliyor

2|1
    0|0
    • pekı ayırlsa özlemez mı kızı... sevmıs olsa zamannda

• arkadaşşş sevgı enrde o halde... her kızda bunu yasar erkek zaten..ama sevgı varsa soğumazzz

• Sevgi ve aşk farklı. Aşk varsa cinsellik hayali olmaz, saf temiz sevgi olur aranızda. Ama sevgi cinseliğe yenik düşer. Arkadaş olarak ekle istersen kendi ilişkimden örnekler verebilirim. Açık sözlüyüm, bu konularda benden fikir alabilirsin

Erkekler Ne Diyor 12

• biraz öyle gibi. kişi kendini bilmeden önce cinsel deneyim yasadığından baska çiçeklerinde kokularına bakmak istiyecektir.

0|0
    0|0
  • Eğer ilk aydan verirsen kaçar başka kukuların peşine düşer

Ama evlilik öyle değil bitti diyince bitecek türden bişey değil.

Bu soruyu sevgilime vercem ama benden soğur mu diye sorsan daha net cevap alırdın .

0|0
    0|0
    • ilk ay degıl... 1.5 yıll

• Evlenmeden yaparsan pişman olursun .

• yakınlaştk ama çok hosuna gıtmesıne ragmen cıddı bak dedgmde ayrıldı

• kişiye göre ve ilişkinin durumuna göre değişir...

1|0
    0|0
  • nirvanaya ermene az kaldı.evlilikler onun için sallanıyor -_-

0|0
    0|0
  • Alakası yok evlenmeden verdiysen erkeği kaçırırsın tabi daha dün biri soru soruyor bekaretimi kaybettim kız kaçırmış oğlan :D yani erkeklere kolay lokma olmayan kadınlar her zaman kazanıyor bunu bil

0|0
    0|0
    • ıyıde ben özlüyom onu.. o sevmems ki özlemıyo...

• Ne sevmesi ya sevmek falan hepsi bir çıkar ilişkisidir erkek kimi sever önce bir düşün her kızı severmi cinsel olarak hoşuna gidenleri sever bu cinsellikte bozulduğunda ya da baydığında sevgide biter ilişkide biter öküz öldü ortaklık bozuldu gibi işte

0|0
    0|0
  • doğru kızım doğru her şeyin bir zamanı var sen bir verdin mi bu diğerlerinin tadı acaba dicek sonra cocuk olacak lokomotif

0|0
    0|0
  • bu yanlışşşşşşşşşşş bir düşünce

0|0
    1|0
    • ama adam gıttı..sevstk heycanı kalmaadı...yıne arzuladı hemde daha fazla ama ben cıddı bak dedmm o gıttı

• istememmm

• neden?daha önce gördün sonuçtaaaa

• yok la.. rahat rahat seviş bişey olmaz

0|0
    0|1
    • getti lan adam :)

• hayır canım, kaybettin falan diyorlar ya, bakış açısı bu işte, kadın seviştiyse yollu ve kaybetmiştir, erkek kazanmış ve güçlenmiştir.. Sen beni eklemicen mi?

• sevgı bende mı kadnda tek mı var.. erkek sevmez mı ya

• erkek sevdiğini kirletmek istemiyordur evlenince istediğin kadar yaparsın bu neyin acelesi

0|0
    0|0
  • evet doğrudur erkek elde edince ilk fırsatta sıkılır ve postalar

0|0
    0|0
  • Aslında herşeyden sıkılma vr :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...