Hayallerinizle yaşamak mı, gerçeklerin farkına varmak mı?

İmkansızlıklar yüzünden hayallerinizden vazgeçer misiniz?

Yoksa hayatın acımazsızlığıyla savaşanlardan mısın?

Ya da rüzgarın savurduğu yerde anın tadını çıkaranlardan mısın?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Kendi gerçeğini bilen insan hayal kurar zaten. kendini umutlarını potansiyelini bilir ve umut etmeye devam ederken hayal de eder.

Bu nedenle hayal kurmak gerçeküstücülük değil aksine realitenin farkında olmakla ilgilidir...

Hayatla savaşmak yerine hayal gücünü kaybetmeden hayatla barış içinde yaşamak, bir yandan yaşadığın her anı güzelliklerle donatmaktır doğru olan...

Hem kurduğum hayaller her an gerçek olacak gibi umutlu

hem olmasa da mutluyum diyebilecek kadar esnek bir çizgideyim

0|1
    0|0
    • Çok haklısın.Öylede olmalı insan.Fakat doğruları bildiğimiz ve söylediğimiz gibi gerçekten öylemi yaşıyoruz? Kendimden örnek vereyim.Hayır.

Yazdıkların şahsi düşüncelerinse şapka çıkarılır.Yazdıkların kadar gerçek bir yaşam sürmek dileğiyle...

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayat hayallerimi gerçekleştirememe izin verseydi sürekli o hayallerime kavuşmak için yaşardım ve kavuşurdum. Fakat kurulu dünya buna izin vermiyor bazen malesef. O yüzden gerçekleri takip etmek zorundayım. Mantıklı olmayı ve gerçekliği. Çünkü bazı hayaller doğruyu yanlısı düşünmeksizin hayal ediliyor ve kavuşmak isteniyor. Hayatsa buna karşı olmamı istiyor o yüzden bu şekilde hareket etmeye gayret gösteriyorum

0|1
    0|0
  • hayalı bı ınsanm...ama gercekler de güzel sade ve huzur

0|1
    0|0
  • Hayallerim i çok yüksekten tutmam olamıcak şeyleri hayal etmem rüzgarın savurduğu yerde de bitmem dünün tecrübesiyle bugünün yaşanmışlığıyla yarının da inancıyla kurduğum hayallerim var ..

0|1
    0|0
  • gerçeklerin farkına varmak

0|0
    0|0
  • Umutsuzluga kapilmam kolay kolay dia ederim ALLAH buyuk, dua sayesinde cok kez mucize gordum yani

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• şöyle başlayım: her daim hayallerinin peşinden koşacaksın.

10 yıl rüzgarın beni savurduğu yere gittim. bir halt olmadı. 10 yıl sonra hayallerime yöneldim. 14 yaşındayken senaryo yazmayı düşünüyordum. artık senaryo yazıyorum. zengin olma hayalim vardı. artık onun peşind ekoşuyorum. bilime aşıktım, artık bilim peşind ekoşuyorum.

hayalleirmden hiçbir zaman vazgecmedim. inşallahta vazgecmem. şu an hayellerim için savaş veriyorum.

0|0
    0|0
  • Tabıkı gerceklerın farkına varmak ne demıs namık kemal hayal kuranında kurmayanında veya buna benzer

0|0
    0|0
  • farkına vararak yaşamak bence her zaman iyidir hayal et gerçekçi ol ve yap!

0|0
    0|0
  • Hayaller hayalda kaldıkça güzel marifet hayal dünyasıyla gerçeği ayırt edebilmek ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...