Size baktığınızı fark ettiniz tepkiniz ne olurdu?

Bir yerde otururken, yakın bir yerden ve ya yakın bir masadan, karşı cinsiniz ara sıra, size baktığınızı fark ettiniz, rahatsız olur musunuz? ne düşünürsünüz?

0|0
115

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• :D bende ona bakarım :D

0|1
    0|0
  • Kasar beni böyle şeyler...

0|1
    0|0
  • hoşuma gidiyorsa bende ona bakarım :D

0|1
    0|0
  • evet 1 saat önce aynen bu olayı yaşadım içeceğimı bile içemedım doğru duzgun

durmadan bakınca kalktım gıttım :P

0|1
    0|0
  • önce önemsemem bir kaç bakmada ama deevam ediyorsa ne bakıyorsun derim

0|1
    0|0
  • rahatsız olurum. Yönümü değiştiririm veya hayırdır gibisinden tavır takılırım.

0|0
    0|0
  • çocuk hoşuma gittiyse ben de ona bakarım... ama dik dik değil kaçamak bakışlar.

0|0
    0|0
  • Sinir Bozucu bir hareket bence hiç hoşlanmam aksine çok rahatsız olurumm :))

0|0
    0|0
  • gulumsemekten kendımı alı koyamazdım

0|1
    0|0
  • çapkın bu derımmmm...

0|0
    0|0
    • ne düşünürsün?

• olabılır dersemde bu sefer bu kız hemen evet dedı der..kı bu benm kışılıgıme uygun degıl.. yapamam ya..bneı gec bosver

Erkekler Ne Diyor 5

• illa nostalji yaptırıyorsun adama :D

bana da en olmayacak tipi denk geldiydi.kızın bir tanesi,dondurma yiyerek,gülerek gözlerimin içine bakıyordu :D tepkime gelecek olursak, zor olsa da ayağa kalkıp :D ordan uzaklaşmayı başardım :D

0|0
    0|0
  • aslında rahatsız olmam demekki bugün baya bir yakışıklıyım derim ve moralim yerine gelir

0|0
    0|0
  • şimdi kızlar buna çıkıp rahatsız olurum dicekler bak. sonraki sorudada neden yanlızım beni neden bulmuyo bilmem ne. napalım telekınaziylemi haberleşelim

0|0
    0|0
  • Kız hoşuma gitmişse ve kız arkadaşım yoksa bende ona bakar gülümserim :)

0|0
    0|0
  • gel bebeem. kesişmek fayda vermiyor. lets go to the hotel

0|0
    0|0
Yükleniyor...